X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje przeziębienie i ostry nieżyt nosa w 3 trym ciązy
Odpowiedz

przeziębienie i ostry nieżyt nosa w 3 trym ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaIgi Ekspertka
    Postów: 171 179

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od 3 dni walczę z uporczywym katarem, który zatyka mi nos na wiele godzin bez możliwości odetkania. Do tego doszło czerwone gardło i ból w okolicach zatok. Stosuję miód, płukanki z soli, jodyny, inhalacje z soli hipertonicznej, ale przyznam szczerze, jestem już tak bardzo zmęczona, że mam chęć sięgnąć po cos, co w końcu przyniesie mi ulgę .. Do lekarza ide dopiero pojutrze, ale do tego czasu oszaleję ;/ Może któraś z mam miała, bądź ma podobny problem i podpowie czym się ratuje w takich kryzysowych sytuacjach ?

    svchqqmzofzw4a0r.png
    Córka Igusia 13.03.2014 - 4 latka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ