X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje przeziębienie
Odpowiedz

przeziębienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Dorwalo mnie przeziębienie :(
    Czy znacie jakieś domowe sposoby leczenia przeziębienia ?
    Jak tylko wstałam wypiłam ciepła herbatkę do śniadania i zrobiłam sobie inhalacje rumiankową, syrop z cebulki juz się robi.
    Nie mam więcej pomysłu co zrobić, wiem ze jest jakaś linia leków na przeziębienie dla kobiet w ciąży ale to już w ostateczności :)
    Ktoś coś ?
    Z góry dziękuję ♡

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi lekami dla kobiet w ciąży to też z głową. Ja byłam przeziębiona, kupiłam polecany Prenalen, a tam na I miejscu w składzie syrop glukozowo-fruktozowy.
    To już lepiej soku malinowego wypić :)

    Dużo leż, odpoczywaj, pij herbatę z imbirem, śpij dużo. Polecam też kaszę jaglaną :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie walczę z przeziębieniem - bolące gardło, ból głowy, katar... Piję syrop Prenalen, tabletki do ssania też Prenalen plus Tantum Verde, na zatoki lekarka pozwoliła kupić mi Sinupret. Poza tym apap w krytycznych sytuacjach i dużo odpoczynku. A i jeszcze Rutinoscorbin 2x2 biorę. Już mi właściwie przechodzi - gardło nie boli, został tylko katar ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 09:10

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Prenalen brałam -syrop i tabletki do ssania i duuuuuzo leżałam...nic sie nie ruszałam ... To bylo w 1 trymestrze...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ