BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

AnnaJestem
Nowa
Postów: 1
0

Wysłany: 20 lutego 2020, 19:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie, jestem w 25 tyg ciąży.
8 dni temu zaczęło mnie boleć gardło, leczyłam się domowymi sposobami, po 5 dniach postanowiłam jednak pójść do lekarza bo nadal miałam uczucie że coś mnie drapie i jeszcze doszła taka woda z nosa. Lekarz osłuchał ( moim zdaniem trochę byle jak ), zaglądnął do gardła i stwierdził że nic złego nie widzi, że jedynie widzi delikatnie zaczerwienione gardło co jego zdaniem jest tylko podrażnieniem. Zalecił płukać gardło wodą z cytryną, dla nawilżenia ssać prenalen lub isle, nos zakrapiać wodą termalną oraz brać 1 tabl wit c 1000 i jedno calcium. Minęło kolejne trzy dni i dalej nie czuję się zdrowa. Co robić ? Znów iść do przychodni ? Boję się tam znów iść bo nie daj boże spotkam jakichś bardziej chorych ludzi, oraz niestety w przychodni jest tylko ten jeden lekarz więc nie ma możliwości skontrolować u kogoś innego. A może to całkiem normalne że trwa to już 9 dni i jeszcze nie przeszło ? Zostało mi uczucie zatkanego nosa, i takiego spływania z tego nosa do gardła, ból głowy, gorączki nie mam i nie miałam jedyne to czasem popołudniu mam 37.4 ale lekarz powiedział że gorączka to dopiero powyżej 38. Więc paracetamolu nie biorę. Może ma ktoś sprawdzoną metodę pozbycia się tego przeziębienia na dobre? Bardzo się stresuję o dziecko.


VR
Koleżanka
Postów: 165
12

Wysłany: 22 lutego 2020, 16:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć Ania,

Niestety przeziębienia mogą utrzymywać się dłużej. W tej ciąży jestem już 3 raz chora. Pierwsze dwa razy nie wychodziłam z łóżka jakiś tydzień i doleczyłam się jeszcze drugi. Bardzo długo nie chciał przejść kaszel. Więc to niestety może się tak ciągnąć.

Bardziej niepokojące powinno być podwyższenie temperatury. Dziecko nie powinno się przegrzewać. Na twoim miejscu jednak skonsultowałabym się z innym lekarzem. Dla pewności.

52f668246f.png

[*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
[*] 5tc 08.2017 cp
Kraków

MTHFR C6ttC-T hetero
PAI-1 4G/5G homo
hiperprolaktynemia czynnościowa


Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)