X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje przetłuszczające się włosy
Odpowiedz

przetłuszczające się włosy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 14 lutego 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy macie jakieś sprawdzone szampony lub sposoby na szybko przetłuszczające sie wlosy? Zaprzestalam nakładania odżywek bo włosów same dobrze się odzywiaja i nie mam problemów z rozczesywaniem. Ale wieczorem juz przy glowie sa tłustawe.

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można spróbować wcierki do włosów np. Farmona Jantar albo Joanna Rzepa. Opóźniają one przetłuszczanie włosów, a także odżywiając skórę głowy dobrze wpływają na wzrost i porost włosów.

  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 27 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkąd jestem w ciąży używam Siarkowej Mocy z Barwy i bardzo sobie cenię. Inne produkty tej serii zresztą też mi służą.

    sjr9qqa.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 29 marca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam problem (ogromny) z przetłuszczaniem ale przed ciążą. Wypróbowałam wiele kosmetyków i uwazam że najlepsze były naturalne maski w proszku firmy Hesh (kupiłam chyba ne Helfy.pl ale w necie bez problemu znajdziesz). Miałam różne i wszystkie mi służyły. Ale od razu powiem że aplikacja może się wielu osobom nie spodobać tzn ja nakładałam tą papkę (proszek maska + woda) na głowę pod czepek na ok godzinę przed myciem (trzeba uwazac by się nie wybrudzić) a potem myłam głowę i tak 2 razy w tyg ale efekt super, włosy mniej się przetłuszczały i stały się grubsze, lśniące.

  • kiniazoom Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 listopada 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam zwykły szampon pokrzywowy, ale miałam problem z rozczesaniem włosów bo mam bardzo gęste a zrezygnowałam z odżywki jak zaczęły mi się przetłuszczać w II trymestrze.
    Przestały mi się przetłuszczać dopiero w 30tc.

    kiniazoom
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam ziajki dla dzieci tej przezroczystej i daje rade jakos, produkty mocniejsze tylko mi pogarszają sytuacje

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • MamaIgi Ekspertka
    Postów: 171 179

    Wysłany: 23 lutego 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio zrobiłam sobie sodę oczyszczoną z szamponem oczyszczającym, włosy przecudnie się oczyściły ze wszystkich specyfików, jakich używam. Łyzeczka sody plus troszkę szamponu i myjemy tradycyjnie. Tylko ostrzegam- soda może wyplukac delikatnie kolor z włosów- jesli farbujecie ;).

    svchqqmzofzw4a0r.png
    Córka Igusia 13.03.2014 - 4 latka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ