X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Przepuklina pępkowa do pilnej operacji
Odpowiedz

Przepuklina pępkowa do pilnej operacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 8 marca 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Szukam kogoś kto przeszedł podobne doświadczenie i może mi coś podpowiedzieć. Jestem 2,5 tygodnia po porodzie, wczoraj byłam u lekarza stwierdził przepuklinę pępkową, zalecał wykonanie operacji w ciągu miesiąca, ponieważ w przepuklinie uwięza jelito, a w tym czasie mówił, żeby się modlić, żeby nie uwięzło do konca. Powiem szczerze, że ta perspektywa mnie przeraża, jeszcze nie zagoiły się w mojej głowie blizny i ból po cc, a już myślę o kolejnym zabiegu. Podobno są w stanie wykonać operację i następnego dnia rano wypuścić do domu. Czy któraś z Was przeszła operację w tak krótkim czasie, czy po mogłyście dźwigać niemowlaka? Jak szybko dochodziłyście do siebie?

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ