X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Przepuklina mózgowa... :(
Odpowiedz

Przepuklina mózgowa... :(

Oceń ten wątek:
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki trzymam kciuki :) żeby dzieci urodziły się zdrowe :) i napewno tak będzie pozdrawiam

    alexis lubi tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis - co u Was? Masz już wyniki amniopunkcji?

    201306215365.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej- własnie miałam pisać o amniopunkcji...wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z Instytutu Matki i Dziecka z Wawy i powiedziała że wynik jest prawidłowy kariotyp żeński :) więc na szczęście nie ma żadnych wad genetycznych...następne badanie- w sumie najważniejsze w następną środę 19go czerwca- rezonans magnetyczny...trzymajcie kciuki!

    vivien, anilorak, Suzy Lee, anetta28, xcarolinex lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis no to super!!! Czekamy na dalsze dobre wiesci teraz to juz musza byc tylko dobre ;)
    Nie wiem czy dobrze zrozumialam ale chyba spodziewasz sie dziewczynki??
    Ja tak to z calego serduszka gratuluje!!!!

    alexis, anetta28 lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To świetnie! W takim razie nadal trzymam kciuki za kolejne badania.

    alexis lubi tę wiadomość

    201306215365.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak spodziewamy się z mężem córeczki :) z połączenia naszych imion będzie MARIOLA :) mój mąż Mariusz a ja Ola- odkąd się poznaliśmy śmialiśmy się ze będziemy mieli córeczkę Mariolę, chociaż nigdy to imię mi się nie podobało...a teraz jak przyszło do wyboru imienia nie ma szans żebyśmy dali jej jakieś inne imię...nie przejdzie- za bardzo się przyzwyczailiśmy :)

    Rucia, vivien, yennefer, MADZIULA13, Suzy Lee, anetta28, xcarolinex, monia lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis- świetnie że wyniki amniopunkcji pozytywne:) ja ja na wyrok czekam na poniedziałek- mamy kontrolne usg i okaże się co dzieje się z obwodem główki małej..


  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis juz trzymam kciuki ;) za ten 19 czerwca , ja akurat mam wizytę i może się dowiem czy córeczka czy synek bedzie :) pozdrawiam . trzymam kciuki zeby Twoja córeczka była zdrowa :)

    alexis lubi tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis trzymam kciuki i fajnie ,że możecie nadać imie z połączenia waszych . U nas też tak jest mąż Michał ja Alina i wyszła Michalina :) Powodzenia

    alexis, monia lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :) miejmy nadzieję że wszystko się dobrze skończy i będę miała zdrową, śliczną córeczkę...trzymajcie kciuki w środę...oby rezonans nic złego nie wykazał...

    vivien, monia lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :) miejmy nadzieję że wszystko się dobrze skończy i będę miała zdrową, śliczną córeczkę...trzymajcie kciuki w środę...oby rezonans nic złego nie wykazał...

    Trzymam kciuki Alexis :)!
    Głęboko wierzę, że wszystko będzie w porządku!
    Przesyłam same pozytywne fluidy dla Marioli i rodziców!

    alexis lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam w środę na rezonansie i u ginekologa. Rezonans niczego chyba nie wykrył, co jest dobre, bo to oznacza, że zmiana jest tak mała że nawet jej ten rezonans nie wykrył...tzn czekam jeszcze na opis rezonansu ale Pani dr która kontrolowała całe badanie powiedziała mi że ona nie widzi żadnej przepukliny i że wszystkie struktury mózgowia naszej córeczki wyglądają na normalne. Cała w skowronkach poszłam do ginekologa na usg i jednak widać ta przepuklinę ale na szczęście jest niewielka bo ma 11mm/12mm i odstaje od główki na około 5mm, więc nie ma tendencji wzrostowej- rośnie ale proporcjonalnie do wzrostu dziecka, niewiele...poza tym nic nie jest powiększone, ani przesunięte ani zmienione...więc jak narazie mimo wszystko sytuacja się przedstawia dobrze...

    vivien, anilorak, yennefer, xcarolinex, michaela, Izabela, иιєиσямαℓиα, martek, anetta28, monia, m_f, Stinka lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis bardzo sie ciesze ze wszystko kieruje sie ku dobremu!!!
    Widocznie trzymanie kciukow przez ciotkowe forumowiczki pomoglo ;) ;)

    anilorak, alexis, pasia27 lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • yennefer Autorytet
    Postów: 904 1091

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexis super że wyniki rezonansu są tak pomyślne.
    Trzymam kciuki żeby dalej wszystko się dobrze układało i Mariola zdrowo rosła :)

    alexis lubi tę wiadomość

    82do20mm8gkktux6.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Hej, byłam w środę na rezonansie i u ginekologa. Rezonans niczego chyba nie wykrył, co jest dobre, bo to oznacza, że zmiana jest tak mała że nawet jej ten rezonans nie wykrył...tzn czekam jeszcze na opis rezonansu ale Pani dr która kontrolowała całe badanie powiedziała mi że ona nie widzi żadnej przepukliny i że wszystkie struktury mózgowia naszej córeczki wyglądają na normalne. Cała w skowronkach poszłam do ginekologa na usg i jednak widać ta przepuklinę ale na szczęście jest niewielka bo ma 11mm/12mm i odstaje od główki na około 5mm, więc nie ma tendencji wzrostowej- rośnie ale proporcjonalnie do wzrostu dziecka, niewiele...poza tym nic nie jest powiększone, ani przesunięte ani zmienione...więc jak narazie mimo wszystko sytuacja się przedstawia dobrze...

    STRASZNIE SIĘ CIESZĘ :)!! TO OPTYMISTYCZNE WIEŚCI :)!!
    <3 <3 CAŁYM SERCEM Z TOBĄ :)!!!

    alexis lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to świetne wiadomości z tego rezoznansu:)

    alexis lubi tę wiadomość


  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale się ciesze alexis :) że takie dobre wiadomości :) urodzisz śliczną i zdrową córcię ;) , Ja będę mieć drugiego synka :) Pozdrawiam

    alexis lubi tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis super :) Martek a u Was jak tam???

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dawno się nie odzywałam, u nas jak narazie same dobre wiadomości od czasu tego rezonansu...przepuklina jest ale nie ma w niej struktur mózgowych i się prawie w ogóle nie powiększa na szczęście, wszyscy dają nam bardzo dobre rokowania. Będę rodzić w Warszawie na Karowej- poród przez CC, a nasza córeczka będzie w 2 albo 3 dobie po urodzeniu przewieziona do Centrum Zdrowia Dziecka na neurochirurgię, żeby ją lekarze obejrzeli, usg przezciemiączkowe zrobili i ewentualnie podęli się zabiegu (ale ponoć niegroźnego)...czytałam własnie że u Martek coś źle się dzieje i się trochę zmartwiłam, bo u niej niby tez pod koniec neurochirurdzy nawet mówili że wszystko jest okej...ciekawa jestem jak tam sie trzymają i co dokładnie poszło u nich nie tak...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Witajcie, dawno się nie odzywałam, u nas jak narazie same dobre wiadomości od czasu tego rezonansu...przepuklina jest ale nie ma w niej struktur mózgowych i się prawie w ogóle nie powiększa na szczęście, wszyscy dają nam bardzo dobre rokowania. Będę rodzić w Warszawie na Karowej- poród przez CC, a nasza córeczka będzie w 2 albo 3 dobie po urodzeniu przewieziona do Centrum Zdrowia Dziecka na neurochirurgię, żeby ją lekarze obejrzeli, usg przezciemiączkowe zrobili i ewentualnie podęli się zabiegu (ale ponoć niegroźnego)...czytałam własnie że u Martek coś źle się dzieje i się trochę zmartwiłam, bo u niej niby tez pod koniec neurochirurdzy nawet mówili że wszystko jest okej...ciekawa jestem jak tam sie trzymają i co dokładnie poszło u nich nie tak...
    to dobre wieści , oby tak dalej :)!
    No mnie w dalszym ciągu trawi ta wiadomość o martek :(

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ