X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Progestella - proszę o opinie
Odpowiedz

Progestella - proszę o opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ada to nie wypada Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od paru miesięcy używam naturalny progesteron w postaci kremu Progestella.
    To nowość na rynku, moja nowa gin mi go poleciła. Staram się o dziecko i w dodatku mam PMSa, miałam straszne bóle piersi, tak mnie bolały, że nawet niektóre pozycje siedzące powodowały ból. Zaczełam od Cyclodynonu, potem przeszłam na Progostelle. Czuję ogromną poprawę.
    Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was bierze to na PMS lub ciąże.
    Jeśli tak czy udało wam się już zajść ?

    To nowy preparat, więc lepiej się podpytać czy komuś też się poprawiło ?

  • Marzus Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się o dzidzię, więc biorę kwas foliowy, witaminę D, B6, a od niedawna jestem też na progestelli w kremie z powodu silnych bóli w trakcie owulacji i przed miesiączką. Łagodniej przechodzę "te dni", cykl mam uregulowany. Na razie staramy się krótko, ale jestem dobrej myśli :) Nie mam jakichś większych problemów hormonalnych, więc wyczekuję dwóch kresek :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ