X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje progeseteron 11,80 a luteina
Odpowiedz

progeseteron 11,80 a luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MMA Przyjaciółka
    Postów: 105 126

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któraś z Was miała na początku ciąży, (wczoraj beta 53,7) progesteron w granicach 11,80? to moja druga ciąża, pierwsza nic nie brałam zadnych leków, nwet nie wiem jaki prog mialam a teraz zrobilam i ginka kazala brac luteinę 3x2 tab. trochę się boję, jutro idę na powtórke bety, pocieszcie :)

    uwo9gov3korvf4ga.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie, tu temat o progesteronie.
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/jaki-mialyscie-progesteron-na-poczatku-ciazy,1343.html

    Faktycznie niewysoki...luteina powinna trochę podwyższyc, ale nie martwi się, będzie dobrze!

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 21 lutego 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina na pewno podwyższy. głowa do góry. Mój progresteron jest natomiast bardzo wysoki ( 170 ) i tez nie wiem czy to dobrze czy źle a wizytę mam dopiero 28.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2014, 14:51

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:35

  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cie pociesze :) pierwszy trymestr to chodzilam wrecz ze łzami w oczach przez ten progesteron. Na zmiane byłam lekko ponad normę a za chwile spadalam poniżej normy i to nawet w 3 miesiącu. A gdzie by nie wejsc do netu to odrazh sie czyta niski progesteron = poronienie. Bralam tylko duphaston ale nie pamietam czy dwa czy jeden na dzień. Dzis jestem w 29 tc i moj mały ma się wspaniale. Także nie ma co się przejmować tylko uwierz że bedzie dobrze :)

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina mam ten sam problem. Za niskie przyrosty bety i tragiczny progesteron....
    Narazie w usg nic nie widać a to 6tydz. Boje się pozamacicznej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również jestem po 1 poronieniu...

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:35

  • Róża Ekspertka
    Postów: 198 79

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ja też przed każdym usg miałam stres i czarne myśli bo badania nie najlepsze. A jednak udało mi się. Wy też musicie w to uwierzyć :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Róża
    f2w3ol2a740h70ep.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam torbiel która pękła tydzień temu. W tygodniu 2 dni przed i 2 dni po czułam się fatalnie źle. Progesteron spadł do 9ng a później do 2ng! Zaczęłam oprócz dupka brać luteine. Biorę 4 dupki i 6 tabl.luteiny dziennie. Dziś powtórzę badanie.
    Moja ciążę spisała na straty tydzień temu. W ciągu 5 dni beta urosła z 100 na 200. Wiec czekałam juz tylko na poronienie. Później po 72h 740 a po kolejnych 46h 1240. Dlatego jest podejrzenie pozamacicznej. Przez to ze beta nie rosła dobrze w pewnym okresie. Jakby zastój kilkudniowy:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ