BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Problemy z zastawką na usg prenatalnym
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mia91
Przyjaciółka
Postów: 145
24

Wysłany: 14 grudnia 2021, 10:23
Cytuj | (0) | Zgłoś

Dziewczyny, mam wrażenie, że przez tę noc osiwiałam. Wczoraj byliśmy na USG prenatalnym ((13w4d), wszystkie pomiary w normie, poza problemem z zastawką jak to enigmatycznie określił lekarz. Nie dopytywałam, bo powiedział, że to samoistnie może się cofnąć, ale kiedy wyszłam z gabinetu wyczytałam, że taka nieprawidłowość może być markerem wad genetycznych m.in. ZD. Czekam na wyniki krwi, ale czuję, że będę średnie, bo od początku mam problemy z mdłościami i tsh z powodu wysokiego HCG ( przypadłość rodzinna), więc obstawiam, że w połączeniu z zastawką ryzyka wyjdą wysokie. Miała z Was któraś taką historię z zastawką? Lub znacie podobne? Jak się skończyły? Nie wiem czy czekać w ogóle na wyniki z krwi PAPA, czy od razu umawiać NIFTY. Pół nocy przepłakałam. Mam iść na Echo serca w 18 tygodniu, ale to jeszcze tyle czasu...

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 grudnia 2021, 10:24


[konto usunięte]

Wysłany: 30 grudnia 2021, 06:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć. W którym tygodniu jesteś? Ja się dowiedziałam na połówkowych u nie swojego dr prowadzącego przed świętami że powiększona jest lewa komora i wada zastawki. Jutro mam wizytę u swojego bo dzwoniłam i mówił żeby poczekać on sprawdzi i jak coś pokieruje na echo.
Tamten lekarz zamiast wytłumaczyć co dokładnie się dzieje to tylko odrazu mnie nastraszył że niektóre wady leczy się jeszcze w brzuchu. 😪Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)