X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Problemy mojego męża, czyli rozmiar może mieć znaczenie.
Odpowiedz

Problemy mojego męża, czyli rozmiar może mieć znaczenie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Peoonia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Dziewczyny – bardzo proszę o anonimową pomoc, bo temat wstydliwy. Niestety nie mogę o tym mówić głośno wśród przyjaciółek, bo raz – że samej mi wstyd, a dwa – mąż by mi nie wybaczył.

    Chodzi o wielkość członka mojego męża. Nie używamy linijki, ale pełen wzwód to maksymalnie 7-8 centymetrów, czyli połowa „średniej”. O ile kiedyś nie było to dla mnie problemem, o tyle z czasem czuję się ograniczona.

    Nie chcę tu się wdawać w szczegóły, ale satysfakcji seksualnej nie osiągnęłam od dawna. I tak to pozostawmy.

    Do meritum: czy partner którejś z Was ma podobne problemy? Czy można powiększyć członka? Czytałam o operacjach, ale kosztowo... tragedia, nie na nasz budżet. Opcjonalnie myślałam o kremach na penisa, np. https://expansil.pl – też nie najtańsze... czy to może zadziałać? Ewentualnie co działa i jest w miarę budżetowo?

    Dziękuję za zrozumienie i proszę bez hejtu i żartów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 21:19

  • Mańka Autorytet
    Postów: 504 521

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonio, problem szczęśliwie jest mi obcy, ale myślę, że bardzo pomógłby wam dobry seksuolog. Temat ten często poruszany jest przez Kasię Koczułap (na insta @kasia_coztymseksem) i może od tego punktu warto byłoby zacząć 😊 A w sumie, to przede wszystkim warto byłoby pogadać o tym z mężem! Jeśli długość penisa wpływa na jakość waszego życia seksualnego, to może gadżety je nieco podratują? Możliwości jest wiele, ale farmaceutyki w tym przypadku to ściema.

    l22n9vvji5451khk.png

    atdcwn15gxi28cxs.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ