X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Problem z USG 6tc
Odpowiedz

Problem z USG 6tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dagmara Ekspertka
    Postów: 229 162

    Wysłany: 7 marca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Na pierwszej wizycie lekarz miał problem ze zrobieniem mi USG. Pęcherzyk ciążowy pojawiał się na ekranie pół sekundy i zaraz znikał. Lekarz w ogóle nie mógł ustabilizować obrazu. W końcu zatrzymał obraz i zaczął mierzyć ...zarodki. Powiedział, że są dwa zarodki z bijącymi serduszkami, a ponieważ obraz usg cały czas znikał, to nie świadczy dobrze o rozwoju tych zarodków! Wyszłam załamana!
    Następnego dnia poszłam do innego lekarza. Ten powiedział, że widzi jeden zarodek z bijącym serduszkiem, ale nie ma przepływów. Skoro serduszko bije, to nie rozumie, dlaczego nie widać przepływów.
    Nie mogę przestać się martwić, o co tu chodzi?? Dlaczego to pierwsze usg nie chciało wyjść? Dlaczego widział dwa zarodki? Czy któraś z Was słyszała może o podobnym przypadku?? Dodam, że poszłam jeszcze do trzeciego lekarza i widział jeden zarodek.

    2017 - synek ♥
    10.2019 - [*] 10tc.
    03.2020 - [*] 10tc. zespół Edwardsa
    10.2020 - [*] 8tc. zespół Edwardsa

    MTHFR C667T hetero
    MTHFR A1298C hetero
    PAI-1 4G hetero
  • Monika123 Przyjaciółka
    Postów: 66 40

    Wysłany: 9 marca 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam, ze pierwszy lekarz miał po prostu słaby sprzęt, być może nawet szwankujący. Nie jest możliwe, żeby pęcherzyk był w macicy i „znikał”. To raczej wada sprzętu. Jeśli następni widzieli bijące serduszko to uważam, ze nie powinnaś się martwić :)

    j45n7fc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ