BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Problem z USG 6tc
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

dagmara
Ekspertka
162

Wysłany: 7 marca 2020, 10:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny! Na pierwszej wizycie lekarz miał problem ze zrobieniem mi USG. Pęcherzyk ciążowy pojawiał się na ekranie pół sekundy i zaraz znikał. Lekarz w ogóle nie mógł ustabilizować obrazu. W końcu zatrzymał obraz i zaczął mierzyć ...zarodki. Powiedział, że są dwa zarodki z bijącymi serduszkami, a ponieważ obraz usg cały czas znikał, to nie świadczy dobrze o rozwoju tych zarodków! Wyszłam załamana!
Następnego dnia poszłam do innego lekarza. Ten powiedział, że widzi jeden zarodek z bijącym serduszkiem, ale nie ma przepływów. Skoro serduszko bije, to nie rozumie, dlaczego nie widać przepływów.
Nie mogę przestać się martwić, o co tu chodzi?? Dlaczego to pierwsze usg nie chciało wyjść? Dlaczego widział dwa zarodki? Czy któraś z Was słyszała może o podobnym przypadku?? Dodam, że poszłam jeszcze do trzeciego lekarza i widział jeden zarodek.

2017 - synek ♥
10.2019 - [*] 10tc.
03.2020 - [*] 10tc. zespół Edwardsa
10.2020 - [*] 8tc. zespół Edwardsa

MTHFR C667T hetero
MTHFR A1298C hetero
PAI-1 4G hetero

Monika123
Przyjaciółka
39

Wysłany: 9 marca 2020, 14:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Obstawiam, ze pierwszy lekarz miał po prostu słaby sprzęt, być może nawet szwankujący. Nie jest możliwe, żeby pęcherzyk był w macicy i „znikał”. To raczej wada sprzętu. Jeśli następni widzieli bijące serduszko to uważam, ze nie powinnaś się martwić :)

j45n7fc.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)