X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pozytywny test 3 dni po okresie.
Odpowiedz

Pozytywny test 3 dni po okresie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 1 października 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szukam podobnych przypadków, by wiedzieć na co się nastawiać.
    3 dni temu skończyłam miesiączkę, była ona bardzo dziwna, trwała tylko 4 dni, była zdecydowanie bardziej skąpa niż zwykle.
    Dziś zrobiłam test ciążowy, ponieważ zaczęły boleć mnie piersi, jestem senna i ogólnie dziwnie się czuję... test wyszedł pozytywny ... Czy jest tutaj ktoś na forum kto miał taką samą sytuację? Czy to zawsze kończy się poronieniem?

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • agik_1985 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 8 października 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Myślę, że może to było plamienie implantacyjne, zależy czy to było plamienie czy bardziej krwawienie.
    Druga możliwość to taka, że doszło do ciąży, ale nastąpiło samoistne poronienie - zależy czy miesiączki są regularne i czy ta była w terminie.
    Trudno powiedzieć, trzeba byłoby zrobić badanie beta Hcg i po 48 godzinach powtórzyć, to da obraz czy poziom tego hormonu spada czy rośnie, a jak rośnie to w jakim tempie.
    Pozdrawiam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ