X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje powiększone węzły chlonne
Odpowiedz

powiększone węzły chlonne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc, dziś wyczulam powiększone węzły chłonne pod lewą pachą, kilka dni temu nayomiast bardzo bolał i szczypal mnie lewy sutek. Czy któraś z was tak miała? Bardzo się martwię wizytę mam dopiero za 2 dni. W lewej piersi mam guzka ale niegrozny, niedawno miałam usg wszystko było ok, a teraz jak się dotkne pod pachą to boli :(((

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Mamadomina Autorytet
    Postów: 501 852

    Wysłany: 2 września 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam nadzieję ze juz po wizycie i że wszystko ok. W ciąży tak czasami bywa ze sie węzły powiększają. Trzymam kciuki. Daj znac co i jak

    Aga
    010i3e3kdjmb4cx1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ