X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Potwierdzona ciąża, brak zarodka 9 tydz
Odpowiedz

Potwierdzona ciąża, brak zarodka 9 tydz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w ciąży według miesiączki to 9 tydzień, beta hcg mam na poziomie ponad 30 tys a zarodka dalej nie widać... Lekarze mówią, że trzeba czekać...
    Dzisiaj byłam u lekarza, lekarz niestety ni umie nic powiedzieć, byłam także u innego na konsultacji, który mówi, że wygląda na to, że wszystko jest w porządku... Ale bardzo się martwię... Czy któraś z Was miała kiedyś taką sytuację? Bo się pogubiłam, i nie wiem co mam o tym myśleć...

  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek ciąży wg ostatniej miesiączki jest tylko datą orientacyjną/umowną dla lekarzy +/- 2 tygodnie nawet. Zależy też jak dokładny jest sprzęt na którym byłaś badana. Nie panikuj, tylko czekaj cierpliwie, co ma być to i tak będzie, a stres może Ci najbardziej teraz zaszkodzić. Skoro lekarze uważają, że jest w porządku, to pewnie tak faktycznie jest. Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze.

    961le6ydzx2vaobx.png
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza i jest to prawdopodobnie ciąża zaśniadowa i w czwartek idę do szpitala na badania i będą wywoływać poronienie. Więc jest ciężko. Mam okropny dół i nie mogę się w tym wszystkim połapać i znaleźć. Nie wiem co mam ze sobą zrobić.

  • anettte Przyjaciółka
    Postów: 95 70

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adusia wiem co czujesz...u mnie tez niby 9 tydzień podejrzenie nawet ciąży bliźniaczej...niestety, zaczęłam plamić i na usg pęcherzyk żółtkowy zniknął, nadal brak zarodków na IP doktor kazała czekać na samoistne poronienie do poniedziałku jak nie to szpital. Ja staram się nie dołować choć jest bardzo ciężko, szczególnie że poprzednio poroniłam w 6 tyg. Tak czasem musi być, nawet czasem lepiej niż urodzić bardzo chore dziecko i patrzeć jak cierpi..trzymaj się kochana

    Hashimotka,
    Oluś27.12.2016❤️
    Aniołek 09.2015, Aniołek 01.2016
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przez to przeszłam niestety
    Zabieg mialam 2.12.2015
    Tylko u mnie sprawa się trochę skomplikowana ...jestem prawie 7 tygodni po zabiegu a @ nadal brak a najgorsze jest to ze lekarz nawet mając w ręku wynik badania histopatologicznego uspakajal mnie ze podejrzenie nie oznacza diagnozy więc myślałam ze nic mi nie grozi i nie zabezpieczalismy się. ...
    Podeszłam do tego jak po zwykłym poronienia ze jeśli organizm będzie gotowy to przyjmie nową ciążę a jak nie to bez stresu ...
    No i teraz trochę mam choć byłam pewna oprócz tego ze dopóki beta nie spadnie do zera nie jesteśmy płodne...A tymczasem byłam na wizycie tydzień temu i pecherzyk miał 23mm
    I dopiero wtedy lekarz kategorycznie zabronił zajścia i powiedział ze to ryzyko dla mnie...
    Teraz czekam jak na szpilkach na @ która mam wywolywana provera

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Chaga Przyjaciółka
    Postów: 118 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Panie, wedlug om jestem w 8 tygodniu, jednak nadal brak zadodka, beta na poziomie 73000. W srode kolejne usg, czy moze sie okazac ze jednak pojawi sie zarodek czy raczej puste jajo?

    marzec 2018 - puste jajo :-(
    iv09cwa1to07lqql.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaga wrote:
    Witam Panie, wedlug om jestem w 8 tygodniu, jednak nadal brak zadodka, beta na poziomie 73000. W srode kolejne usg, czy moze sie okazac ze jednak pojawi sie zarodek czy raczej puste jajo?
    A jaka byla wielkosc pecherzyka?

  • Chaga Przyjaciółka
    Postów: 118 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 mm pod pewnym katem widac jeszcze pecherzyk zoltkowy 7mm

    marzec 2018 - puste jajo :-(
    iv09cwa1to07lqql.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaga wrote:
    12 mm pod pewnym katem widac jeszcze pecherzyk zoltkowy 7mm
    No to przy 12mm pecherzyku nie widac jeszcze zarodka. Przy moim 13mm byl jedynie pecherzyk zoltkowy. Tylko ze u mnie tak bylo na etapie 5-6tydzien, a w 8tygodniu zarodek mial juz 1,5cm. Masz dlugie cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 16:31

  • Chaga Przyjaciółka
    Postów: 118 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio tak roznie bywalo, nawet 36 dni, lekarz twierdzi ze to nie jest prawidlowy obraz ciazy i zebym sie przygotowala na puste jajo i lepij zeby sie samo poronilo, a ja czekam chyba na cud.

    marzec 2018 - puste jajo :-(
    iv09cwa1to07lqql.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaga wrote:
    Ostatnio tak roznie bywalo, nawet 36 dni, lekarz twierdzi ze to nie jest prawidlowy obraz ciazy i zebym sie przygotowala na puste jajo i lepij zeby sie samo poronilo, a ja czekam chyba na cud.
    Ciezko stwierdzic. Gdyby to byl 5-6 tydzien i beta na poziomie kilku tysiecy to obraz jest jak najbardziej prawidlowy. Ale Twoja beta jest strasznie wysoka jak na to co widac na usg. Musisz czekac na rozwoj sytuacji, choc wiem ze to nie latwe

  • Chaga Przyjaciółka
    Postów: 118 185

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to prawda pierwszy szok juz minal, w srode kolejne usg, to pierwsza ciaza, wczesniej za wysoka prolaktyna blokowala owu. Bralam bromergon i w pierwszym miesiacu sie niby udalo.

    marzec 2018 - puste jajo :-(
    iv09cwa1to07lqql.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ