X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Potrzebuje porady ...
Odpowiedz

Potrzebuje porady ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Was dziewczyny mam nadzieje, ze dacie mi trochę wiary ....
    OM miałam 10 lipca , mam nieregularne miesiączki przeważnie cykle 36-39 dni.
    Owulacje miałam wg tem i testów ok 5-6 sierpnia i wtedy tez współżyłam. Pierwszy test zrobiłam 16 sierpnia i wyszła bardzo blada kreska a ze szlam i tak robić wyniki zrobiłam betę wynik 23.24. Na drugi dzień 17 beta 28.6 , a 20 -94.5. Miałam wizytę u lekarza 25 i stwierdził ze pęcherzyk jest ale trochę za mały 0.35 cm i powiedział żebym się nie cieszyła bo pęcherzyk jest za mały i beta słaba wiec poleciałam w ten sam dzień zrobić betę wynik z 25 - 698,8. Czy któraś z Was tez tak miała i było wszystko ok ? Odchodzę od zmysłów a wizytę mam na wrzesień. Oszaleje do tego czasu ☹️

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula749 wrote:
    Witam Was dziewczyny mam nadzieje, ze dacie mi trochę wiary ....
    OM miałam 10 lipca , mam nieregularne miesiączki przeważnie cykle 36-39 dni.
    Owulacje miałam wg tem i testów ok 5-6 sierpnia i wtedy tez współżyłam. Pierwszy test zrobiłam 16 sierpnia i wyszła bardzo blada kreska a ze szlam i tak robić wyniki zrobiłam betę wynik 23.24. Na drugi dzień 17 beta 28.6 , a 20 -94.5. Miałam wizytę u lekarza 25 i stwierdził ze pęcherzyk jest ale trochę za mały 0.35 cm i powiedział żebym się nie cieszyła bo pęcherzyk jest za mały i beta słaba wiec poleciałam w ten sam dzień zrobić betę wynik z 25 - 698,8. Czy któraś z Was tez tak miała i było wszystko ok ? Odchodzę od zmysłów a wizytę mam na wrzesień. Oszaleje do tego czasu ☹️
    Nie pozostaje Ci nic innego,jak tylko czekać..wiem,że to wszystko łatwo się mówi,ale wierz mi,wiem z doświadczenia,że co ma być to będzie i na nic Twoja nerwówka. Musisz czekać jak sytuacja się rozwinie.. przeszłam ciąże biochemiczną,pozamaciczną i poronienie-i teraz wiem,że tak po prostu miało być,na wszystko nie masz wpływu. Życzę spokoju,bo on jest Ci teraz najbardziej potrzebny:*

    zem3anlis7huurhv.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzałam tutaj w kalkulatorze jaki jest przyrost Twojej bety?

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    A sprawdzałam tutaj w kalkulatorze jaki jest przyrost Twojej bety?
    Tak idzie tak samo jak ta środkowa linia czyli w normie

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się,nie wiem,ale chyba nie wartość bety świadczy o kondycji ciąży,tylko jaki jest jej przyrost. Dla spokoju możesz się skonsultować z innym lekarzem. Może będzie miał lepszy sprzęt

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ