BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Poronienie. Plamienie po ?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Jesica
Znajoma
0

Wysłany: 19 marca, 17:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, byłam w ciąży 8 tyg, niestety ciąża zatrzymała się na etapie 6 tydz i pare dni i trzeba było wywołać poronienie. Dostałam Arthrotec i po 3 dniach krwotok, potem dwa dni krwawień, później kontrola i nie widać pęcherzyka, dalej Arthrotec bo zostało 9 mm endometrium, dwa dni krwawień i potem plamienie, znów kontrola ( równo po tyg od pierwszej wizyty w szpitalu ) i informacja że wszystko już okej, że ładnie się oczyściło i że teraz mogę trochę plamić i niedługo okres, wizyta kontrolna po okresie i zielone światło na starania.
I było tak że już dwa dni po wizycie tej ostatniej brak plamień, 5 dni zwykły gęsty czysty śluz, wzięłam dwa dni z rzędu lactovaginal w celu unormowania tam wszystkiego i nagle od wczoraj plamię na brązowo ( z wydaje mi się delikatnymi plamkami krwi ? ), nie plamię dużo, głównie podczas np sikania , wystarcza wkładka higieniczna. Ale moje pytanie czy to normalne ? Czy jeśli na te 5 dni był zwykły śluz i nagle znów plamienie to mam się czym martwić ? Od poronienia ( tego jak dostałam krwotok ) minęło 11 dni.
Bardzo się martwię, a nic nie mogę znaleźć na temat plamień po wywoływanym farmakologicznie poronieniu, jedynie znalazłam po łyżeczkowaniu a to mnie na szczęście nie dotyczy. Jestem zielona w temacie bo była to moja pierwsza ciąża.
Z góry wam bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź :)

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)