X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poronienie. Plamienie po ?
Odpowiedz

Poronienie. Plamienie po ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jesica Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam w ciąży 8 tyg, niestety ciąża zatrzymała się na etapie 6 tydz i pare dni i trzeba było wywołać poronienie. Dostałam Arthrotec i po 3 dniach krwotok, potem dwa dni krwawień, później kontrola i nie widać pęcherzyka, dalej Arthrotec bo zostało 9 mm endometrium, dwa dni krwawień i potem plamienie, znów kontrola ( równo po tyg od pierwszej wizyty w szpitalu ) i informacja że wszystko już okej, że ładnie się oczyściło i że teraz mogę trochę plamić i niedługo okres, wizyta kontrolna po okresie i zielone światło na starania.
    I było tak że już dwa dni po wizycie tej ostatniej brak plamień, 5 dni zwykły gęsty czysty śluz, wzięłam dwa dni z rzędu lactovaginal w celu unormowania tam wszystkiego i nagle od wczoraj plamię na brązowo ( z wydaje mi się delikatnymi plamkami krwi ? ), nie plamię dużo, głównie podczas np sikania , wystarcza wkładka higieniczna. Ale moje pytanie czy to normalne ? Czy jeśli na te 5 dni był zwykły śluz i nagle znów plamienie to mam się czym martwić ? Od poronienia ( tego jak dostałam krwotok ) minęło 11 dni.
    Bardzo się martwię, a nic nie mogę znaleźć na temat plamień po wywoływanym farmakologicznie poronieniu, jedynie znalazłam po łyżeczkowaniu a to mnie na szczęście nie dotyczy. Jestem zielona w temacie bo była to moja pierwsza ciąża.
    Z góry wam bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ