X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poronienie I co dalej...
Odpowiedz

Poronienie I co dalej...

Oceń ten wątek:
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 24 września 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, dobrze ze się odezwałeś ! Super ze jesteście już w domku :) Mam nadzieje ze ten guzek to nic groźnego..

    Daniela dziękuje, czuje się dobrze :) Śmigam jak nowa ;) I Wow !!! Mam nadzieje ze teścik będzie pozytywny i oczywiście dawaj nam tu znać koniecznie co i jak :) Szalejesz :)
    Ja wybrałam się jednak do Redłowa i trafiłam na lekarza j położna anioła :) Rewelacyjna opieka z ich strony :)
    Za to poporodowa dużo do życzenia zostawia i Pani położne tez...

    Ja przegrałam walkę o kp mimo dużej ilości mleka. Wszystkie położne próbowały dostawiać małego i nic... walczył i ryczał tak ze musiało wjechać mm. Troche winie szpital ze mi nie pomógł... a Pani doradczyni laktacyjna powiedziała ze czasem tak jest i nie każdy może karmić piersią i ona tu nie pomoże już. Ewentualnie odciągać i podawać. Tak wiec skończyłam na mm.
    Młody od kilku dni walczy z kupka... meczy się i pręży. Zrobi jedna dziennie. DZisiaj nie zrobił jeszcze żadnej... daje mu biogaje i zmieniłam mleczko na comfort ale dup... narazie nic nie pomaga :/ sama nie wiem już jak mu pomoc :(

    Alex pięknie przybiera malutka :)

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • Kat_ Autorytet
    Postów: 400 177

    Wysłany: 24 września 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, super, ze u Was wszystko ok! Trzymam kciuki aby okazało się, ze ten guzek to nic groźnego :)

    Daniela! Jestem pełna podziwu :) oczywiście życzę pozytywnego testu :)))

    Alex, super córeczka rośnie :)

    Lubieswieczki, u nas na zaparcia po mm pomaga rumianek, zwykły z herbapolu zaparzony na kolor słomkowy (krócej niż zalecają na opakowaniu). Pediatra zaleciła nam podawać na początku 15 ml dwa razy dziennie i pomogło z kupkami, może u Was tez się sprawdzi :)

    hchy3e3kpv7xl40k.png
    I ciąża - puste jajo płodowe - 6t2d (22.04.2018)
    II ciąża - biochemiczna - 4t5d (12.08.2018)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 24 września 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieświeczki u nas to samo było. Laura na cycu, a problem z kupkami i płacz. Pomógł delicol w minimalnych ilościach i biogaję też jej właśnie zamówiłam, czekam na przesyłkę :) To wina niedojrzałego układu pokarmowego, mam nadzieję że przejdzie z czasem.

    Kat a jak u Ciebie? :*

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 24 września 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    Lubieswieczki, szkoda, że się nie udało kp,ale nic na siłę. W tym układzie każdy musi być zadowolony. Ja uwielbiam kp, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że różnie może być. Najważniejsze, by dziecko było najedzone.

    A powiedz, na jakiego lekarza trafiłaś? Podpytuję, bo mój prowadzący tam pracuje i zastanawiam się, czy może na niego nie trafiłaś. Ma nazwisko na Z.

    Co do kupek, próbowałaś mleko Hipp? Może Dicoflor podaj, jeśli nie kombinowałaś z nim jeszcze. I z tego co kojarzę, na mm kupki są rzadziej, na piersi to zazwyczaj jest kupka przy każdym karmieniu na początku. Na kolki to trochę wygląda wcześnie, ale nie wiem, nic mnie już nie zdziwi. Dwa tygodnie ma maluszek chyba, tak?
    Trzymam kciuki, byście szybko opanowali problem.

    Co do mojego testowania, nie spodziewam się cudów. Często karmię jeszcze i mimo regularnych miesiączek podejrzewam, że słabo u mnie z owulacją. Ale zobaczymy. Dałam sobie pół roku, w marcu przyszłego roku kończę starania.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Chaga Przyjaciółka
    Postów: 118 185

    Wysłany: 24 września 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze watek na ktorym zaczesla sie moja smutkna przygoda z bellybestfriend rozkrecil sie bardzo pozytywnie, ciesze sie z tego ogromnie ;-) Daniela jeszcze Ci malo? :-D trzymam mocmno kciuki. Dzieewczyny juz mamy zycze zdrowka dla Was i Waszych Maluszkow :-*

    marzec 2018 - puste jajo :-(
    iv09cwa1to07lqql.png
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 24 września 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaga, czuję po prostu, że nie jesteśmy w komplecie jeszcze... :)

    A u Ciebie już blisko finiszu widzę. Jak się czujesz, znasz płeć maluszka?

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 września 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moją dokarmiałam z początku hippem i faktycznie jakoś te kupy lepiej szły troszkę. Jak coś to mam pudełko na sprzedaż:p bo moja butli nie ruszy A mąż kupił więcej

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 25 września 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam rumianek.... ojj jak młody się krzywi jak mu go podaje. Ledwo 10ml chce wypić.
    Spróbuje jak będzie. Ale ciężko to widzę..
    W aptece tez dała mi espumisan wiec jak nie pomoże nic to mam nadzieje ze chociaż to.
    Mleczko tez zmienię, dam jeszcze szanse temu bebilonowi. A później albo uderzę w hipp albo w nestle. Zobaczymy :)

    A te wszystkie kropelki co wymienicie to probiotyki? Sama biogaia mi nie wystarczy? Można to razem podawać ?

    Daniela na porodówce trafiłam na położna Ule a lekarz to jakiś młody gostek. Swiatkowski czy jakoś tak. Z tego co widziałam jego ojciec chyba tez tam jest lekarzem. Ogólnie nie sądziłam ze lekarz da tyle wsparcia i miłych słów jak darlam się na pół szpitala 😂
    Na prawdę bardzo chwale sobie opiekę. No i zszył mnie tak ze położna na wizycie pytała czy w ogóle byłam nacinana albo peklam. Ale już na poporodowej mega słabo. Miałam sale blisko pokoju położnych i na prawdę aż przykro i szkoda słów co one tam wygadują.
    Ogolnie na obchodzie sporo lekarzy się przewinęło wiec może i Twój tez się pojawił :) Nawet w porządku ich wspominam :)

    Tez słyszałam ze na mm kupki są rzadziej i serio bym się tym aż tak nie przejmowała gdyby młody się tak nie męczył... bo widzę ze mu się chce:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 15:07

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 10 października 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejkaaaaaa :) co tu tak cisza mamuśki ??

    Jak się macie ??
    Daniela jakieś wieści ? :)

    A co u reszty dziewczyn ? Leira? Niecierpliwaona ? Onana?

    My walczymy z krostkami na buzi, podobno są hormonalne ale wyglądają na prawdę brzydko. Jakby maluszek mial trądzik. Przemywam nadmanganianem potasu i jak wyschnie smaruje maścią alantan. Jak się ochłodzi abo jesteśmy na spacerze to jakby trochę bledna. Ahhh chciałabym żeby już buzia była ładna :)

    My skończyliśmy 2 dni temu miesiąc ! Ale zleciało:)

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 10 października 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieświeczki to trądzik niemowlęcy zapewne. Laura też ma, nasilają się jak jest zgrzana. Wczoraj byłyśmy pierwszy raz u pediatry to kazał właśnie kąpać ją w nadmanganianie 2-3 razy w tygodniu i buzię też tym przemywać, a tak na codzień to octeniseptem. I nawiżać kremem atopic, ale kupiłam Dermedic Linum dla niemowlaka, emolient.
    A tak poza tym to Laurka mi rośnie, ma już 56 cm (urodziła się 52 cm), i 4100 :) Od tego jak spadła z 2760 do 2500 to już niezły klops się robi :)
    Nadal problemy z kupkami, ale nieco lżejsze niż na początku. I jakoś ten czas leci, w niedzielę będzie już 6 tygodni :)

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 11 października 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę u nas jużjakos trzeci tydzień to trwa. I mam krem z ollianu ale położna mówił ze lepiej alantan. A poprawia się coś u ciebie ? U nas prawa strona buzi na której najczęściej śpi jest masakra. Lewa kilka kropeczek.
    X

    We wtorek mamy pediatrę to jeszcze podpytam bo na patronazowej wizycie w drugim tygodniu życia jeszcze nic nie miał.
    Ciekawa jestem ile będzie już ważył. Ale pod piątkę pewnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 10:19

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 11 października 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się poprawia. Wykąpałam na razie raz w nadmanganianie i już było od razu lepiej. Do tego ten krem jest super. Położna też mówiła żeby przecierać octeniseptem. Już jej tak jakby ta skórka z trądziku się wyłuszcza. Zauważyłam że mocniej się robiło jak było jej ciepło, więc w domu ubieram body na krótki rękaw. Najlepiej nie przegrzewać. I już ma ładniejszą buzię, nie taką czerwoną :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 11 października 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex to jakiś specjalny dermedic do twarzy ??

    My tez na krótki rękaw a i tak mam wrażenie ze nie pomaga nic.

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 11 października 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieświeczki taki, od 1 dnia życia. Najpierw przemywam buzię tym octeniseptem, bo w nadmanganianie mam kąpać 2-3 razy w tygodniu. A później kremik. Z tym że kremuję ją rano i wieczorem to wystarcza, bo jest to mega gęsty krem. Za pierwszym razem wyglądała jak w masce jak ją wysmarowałam :D
    https://allegro.pl/oferta/dermedic-linum-emolient-baby-ochronny-krem-specj-8151514610?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DCK_BC_pla_dziecko_zdrowie&ev_adgr=kosmetyki&gclid=Cj0KCQjw0IDtBRC6ARIsAIA5gWs5esFNzAiLXQrcn5spxdxp6WDfbNDkSOh2tJnBf1VZnaT9bv_FPbYaAl_oEALw_wcB

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 11 października 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alex kupiłam i już młody posmarowany na noc :)

    Wysllm fotkę położnej to mówiła ze wyglada jej to na hormony ale to fotka to nie to samo i żeby podejść do pediatry żeby nie przeoczyć niczego. Tym bardziej ze koj stary miał za niemowlaka skaże białkowa. Wiec działamy i idziemy we wtorek do lekarza ;)

    alex0806 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 12 października 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u pediatry i sam mówił że trądzik. Ale do książeczki wpisał jej też nie wiadomo po co AZS. No ale po nadmanganianie i kremie już prawie zeszło. Łuszczy się ta skórka i nowe krostki się nie pojawiają na razie ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 12 października 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super:)
    U nas kremik na ten stan skórki się nie sprawdził. Posmarowałam wieczorem i mam wrażenie ze młody ciagle po buzi rączkami latał. Ale nie tak ze nie dawał mu to spać. No j dziś rano buzia jeszcze gorsza... także cały dzień przemywam solą a na wieczór nadmanganian i posmarowałam go alantanem. Mam wrażenie ze teosKe lepiej :) oby do wtorku bo już nie wiem o co chodzi

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 23 października 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieswieczki wrote:
    Nynka, dobrze ze się odezwałeś ! Super ze jesteście już w domku :) Mam nadzieje ze ten guzek to nic groźnego..

    Daniela dziękuje, czuje się dobrze :) Śmigam jak nowa ;) I Wow !!! Mam nadzieje ze teścik będzie pozytywny i oczywiście dawaj nam tu znać koniecznie co i jak :) Szalejesz :)
    Ja wybrałam się jednak do Redłowa i trafiłam na lekarza j położna anioła :) Rewelacyjna opieka z ich strony :)
    Za to poporodowa dużo do życzenia zostawia i Pani położne tez...

    Ja przegrałam walkę o kp mimo dużej ilości mleka. Wszystkie położne próbowały dostawiać małego i nic... walczył i ryczał tak ze musiało wjechać mm. Troche winie szpital ze mi nie pomógł... a Pani doradczyni laktacyjna powiedziała ze czasem tak jest i nie każdy może karmić piersią i ona tu nie pomoże już. Ewentualnie odciągać i podawać. Tak wiec skończyłam na mm.
    Młody od kilku dni walczy z kupka... meczy się i pręży. Zrobi jedna dziennie. DZisiaj nie zrobił jeszcze żadnej... daje mu biogaje i zmieniłam mleczko na comfort ale dup... narazie nic nie pomaga :/ sama nie wiem już jak mu pomoc :(

    Alex pięknie przybiera malutka :)

    Walcz o KP, ściągaj, dawaj w butelce swój pokarm, a w międzyczasie próbuj dostawiać. Macie problemy z brzuszkiem, kupkami, krostami (często krosty to objaw uwalniających się przez skórę toksyn), naprawdę MM to syf nad syfami. Proszę nie poddawaj się tak długo jak masz pokarm. Olej wszystkich tych doradców, co to za pomoc, jak Ci gada, że nie każdy może karmić piersią, niech spada na szczaw. MM to wysokoprzetworzony produkt na bazie mleka krowiego (zazwyczaj), nafaszerowany chemią i syntetycznymi witaminami, które z prawdziwymi mają niedużo wspólnego, a bywają nawet toksyczne. Nie poddawaj się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 22:58

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 października 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira co tam u Ciebie ? ;)

    U nas chyba skok bo wczoraj tylko mama, cyc i wycie z sutkiem w buzi ;) ale radzimy sobie. Dzisiaj jedziemy po sukienkę na chrzciny dla małej bo mamy za 2 tygodnie. Mam jedną ale już się w nią nie zmieści;p już z 4700 waży, bo tydzień temu było 4500 ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • kropka123 Ekspertka
    Postów: 246 94

    Wysłany: 7 listopada 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co u Was? Jak Wasze maluszki? Chwile mnie tutaj nie było, zagladnelam a tutaj puściutko. U nas wszystko dobrze, młody rośnie jak na drożdżach i jest coraz bardziej aktywny i charakterny ;) zbliża się zima i już się zastanawiam jak ja przetrwamy (wcześniej co chwile wychodziliśmy na spacery) a teraz, przy tym ubieraniu to już aż tak często nie damy rady ....

    f2wl3e5eau6eja15.png
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ