X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poronienie a wzrost beta hcg
Odpowiedz

Poronienie a wzrost beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No magia gdzie ta ciąża skoro beta rośnie..

    27a73b5519.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie w otrzewnej.

    Chociaż w szoku jestem, że przeprowadzono łyżeczkowanie bo lekarzowi się wydawało, że coś widzi w szyjce. I to przeprowadzono zabieg przed wykonaniem laparo, żeby uwidocznić jajo. Przy takiej becie to jajo powinno mieć już kilka milimetrów i być 100% widoczne, więc to tylko utwierdza mnie w myśli, że lekarze to konowały i strach iść do szpitala.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nic konowały najpierw powinni sprawdzić a potem zabiegi robić. Jakim cudem do otrzewnej trafia ciąża to jest dla mnie szok po prostu.

    27a73b5519.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Jak nic konowały najpierw powinni sprawdzić a potem zabiegi robić. Jakim cudem do otrzewnej trafia ciąża to jest dla mnie szok po prostu.

    Wynika to z anatomii. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale jest to możliwe, choć najrzadziej ze wszystkich CP.

    Jeśli wyłyżeczkowali całą macicę szukając jaja to ciąży już tam nie ma. No chyba, że nie zauważyli ciąży w jajnikach lub jajowodach.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 20 lutego 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszul daj znać co z Tobą. 3mam kciuki

    27a73b5519.png
  • Urszul Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem! podczas laparoskopii znaleźli ciążę u rogu macicy, schowane jakoś mega, że nie było widać. lekarz mówi, że jak by w tym miejscu pękła, to nieciekawie mogło być. Na ile oni byli slepi, a na ile faktycznie nie było nic widać to się już nie dowiem :/ beta w dniu zabiegu miała ok 7 tysięcy. Tak więc dziękuję za Waszą troskę i teraz nie pozostaje mi nic innego jak dojść do siebie i próbować ponownie ;) niby za 3 miesiące do pół roku to tak optymalnie. Nie wiem, czy jakieś badania specjalne robic, czy zostawić wsio naturze. ale druga taka akcja byłaby straszna o.O

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszul wrote:
    Jestem! podczas laparoskopii znaleźli ciążę u rogu macicy, schowane jakoś mega, że nie było widać. lekarz mówi, że jak by w tym miejscu pękła, to nieciekawie mogło być. Na ile oni byli slepi, a na ile faktycznie nie było nic widać to się już nie dowiem :/ beta w dniu zabiegu miała ok 7 tysięcy. Tak więc dziękuję za Waszą troskę i teraz nie pozostaje mi nic innego jak dojść do siebie i próbować ponownie ;) niby za 3 miesiące do pół roku to tak optymalnie. Nie wiem, czy jakieś badania specjalne robic, czy zostawić wsio naturze. ale druga taka akcja byłaby straszna o.O

    Zaraz, to ja już zgłupiałam. Wyłyżeczkowali Ci macicę, po czym znaleźli w niej ciążę podczas laparoskopii i ją usunęli?! Ciążę z macicy usunęli? Co niby miałoby pęknąć w macicy? oO

    wiki2 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyłyżeczkowali ci żywą ciąż e z macicy?!

    27a73b5519.png
  • Urszul Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doprecyzowali-ciaza umiejscowila sie w jajowodzie blisko rogu macicy. Nie było jej widać na żadnym usg :/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ