BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Poronienie a wzrost beta hcg
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Smutnamiss
Autorytet
316

Wysłany: 20 lutego, 12:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
No magia gdzie ta ciąża skoro beta rośnie..

27a73b5519.png

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 20 lutego, 12:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pewnie w otrzewnej.

Chociaż w szoku jestem, że przeprowadzono łyżeczkowanie bo lekarzowi się wydawało, że coś widzi w szyjce. I to przeprowadzono zabieg przed wykonaniem laparo, żeby uwidocznić jajo. Przy takiej becie to jajo powinno mieć już kilka milimetrów i być 100% widoczne, więc to tylko utwierdza mnie w myśli, że lekarze to konowały i strach iść do szpitala.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Smutnamiss
Autorytet
316

Wysłany: 20 lutego, 13:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jak nic konowały najpierw powinni sprawdzić a potem zabiegi robić. Jakim cudem do otrzewnej trafia ciąża to jest dla mnie szok po prostu.

27a73b5519.png

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 20 lutego, 17:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Smutnamiss wrote:
Jak nic konowały najpierw powinni sprawdzić a potem zabiegi robić. Jakim cudem do otrzewnej trafia ciąża to jest dla mnie szok po prostu.

Wynika to z anatomii. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale jest to możliwe, choć najrzadziej ze wszystkich CP.

Jeśli wyłyżeczkowali całą macicę szukając jaja to ciąży już tam nie ma. No chyba, że nie zauważyli ciąży w jajnikach lub jajowodach.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Smutnamiss
Autorytet
316

Wysłany: 20 lutego, 22:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Urszul daj znać co z Tobą. 3mam kciuki

27a73b5519.png

Urszul
Debiutantka
0

Wysłany: 21 lutego, 11:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem! podczas laparoskopii znaleźli ciążę u rogu macicy, schowane jakoś mega, że nie było widać. lekarz mówi, że jak by w tym miejscu pękła, to nieciekawie mogło być. Na ile oni byli slepi, a na ile faktycznie nie było nic widać to się już nie dowiem :/ beta w dniu zabiegu miała ok 7 tysięcy. Tak więc dziękuję za Waszą troskę i teraz nie pozostaje mi nic innego jak dojść do siebie i próbować ponownie ;) niby za 3 miesiące do pół roku to tak optymalnie. Nie wiem, czy jakieś badania specjalne robic, czy zostawić wsio naturze. ale druga taka akcja byłaby straszna o.O

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 21 lutego, 12:15
Cytuj | (1) | Zgłoś
Urszul wrote:
Jestem! podczas laparoskopii znaleźli ciążę u rogu macicy, schowane jakoś mega, że nie było widać. lekarz mówi, że jak by w tym miejscu pękła, to nieciekawie mogło być. Na ile oni byli slepi, a na ile faktycznie nie było nic widać to się już nie dowiem :/ beta w dniu zabiegu miała ok 7 tysięcy. Tak więc dziękuję za Waszą troskę i teraz nie pozostaje mi nic innego jak dojść do siebie i próbować ponownie ;) niby za 3 miesiące do pół roku to tak optymalnie. Nie wiem, czy jakieś badania specjalne robic, czy zostawić wsio naturze. ale druga taka akcja byłaby straszna o.O

Zaraz, to ja już zgłupiałam. Wyłyżeczkowali Ci macicę, po czym znaleźli w niej ciążę podczas laparoskopii i ją usunęli?! Ciążę z macicy usunęli? Co niby miałoby pęknąć w macicy? oO

wiki2 lubi tę wiadomość

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Smutnamiss
Autorytet
316

Wysłany: 21 lutego, 14:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wyłyżeczkowali ci żywą ciąż e z macicy?!

27a73b5519.png

Urszul
Debiutantka
0

Wysłany: 21 lutego, 16:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
doprecyzowali-ciaza umiejscowila sie w jajowodzie blisko rogu macicy. Nie było jej widać na żadnym usg :/

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)