X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poronienie
Odpowiedz

Poronienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 5 września 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny na forum jestem tu po raz pierwszy ,mam pytanie wprost poniewaz zaden lekarz nic mi nie powiedzial kiedy po poronieniu samoistnym bez czyszczenia mozna wspolzyc ,bo wiem ze jesli chodzi o staranie sie najlepiej odczekac 3 miesiace .poronilam ciaze w 8 tygodniu nie mialam czyszczenia ani nie dostalam zadnych lekow , dzis jest 10 dzien po i czuje sie dobrze a krwawienia ustaly zdazyla sie mi tylko zolta plamka,nie wiem kiedy z mezem mozemy byc ze soba z powrotem.Mam tez pytanie czy prezerwatywa bez zadnych dodatkow jest dosc bezpiecznym srodkiem przeciw bakteryjnym .Chodzi mi o zabezpieczenie sie przed mozliwoscia infekcji po poronieniu.Dziekuje jesli ktoras z was moglaby odpowiedziec .Albo z wlasnych doswiadczen.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2014, 22:23

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 5 września 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli Ty jesteś gotowa to już :)

    casia lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczelismy zaraz po pierwszym cyklu i udalo sie od razu:) wygladalo ze organizm byl przygptpwany na poprzednia ciaze i tak jkos szybko przystosowal sie do nowej. Wiec jesli nie ma przeciwskazan (leki, bafania bardziej szczegolowe itp) to mysle ze mozna od razu probowac

    casia, dddodiii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poroniłam w 9tc. na szczęście samo się wszystko oczyściło, nie trzeba było na zabieg jechać. kochać mogliśmy się od razu (czekałam, aż przestanę krwawić) ale ze względu na badania ze staraniami mieliśmy się wstrzymać 3 miesiące. później też zaszłam w pierwszym cyklu i teraz jest już 34 tc.

    casia lubi tę wiadomość

  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 września 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za podpowiedzi bo juz sama nie wiedzialam czy to jest grozne czy tylko chodzi o to by najlepeij wstrzymac sie i uwazac przed zbyt szybkim zajsciem w ciaze ale czytalam ze ,po pierwszym cyklu mozna sie strac gdy nie bylo zadnego czyszczenia,ja mam taki problem ze mieszkam w Angli i tu jak dla mnie dziwnie podchodza do wszystkiego tu nie ma spotkania z ginekologiem po tych mniemanych 14 dniach tylko w przypadku jakis mocnych krwawien lub goraczki ,a ze wszystko jest wpozadku mam sie dowiedziec z testu ciazowego z apteki ,czyli ze jak wyjdzie jedna kreska to spadlo HCG do norny i to jest dla nich ok troche mnie to przeraza bo czytalam o kobietach ktore ,niby mialy juz w normie hcg i brak krwawien a okazywalo sie iz cos w srodku zalega tylko zastanawiam sie czy to zawsze objawia sie krwotokami albo wysoka goraczka ja mialam 40 stopni w pierwszy dzien poronienia bylam w szpitalu odeslali do domu bo temperatura spadla po dwuch godzinach.

  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW a jak dlugo krwawilas jak mozna zapytac? dlugo czekalas ze wspolzyciem ?

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 6 września 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mieszkam w uk. Poroniłam pod koniec lutego a pierwszego maja zobaczyłam pozytywny test ciążowy :)
    Myślę że gdyby coś zalegało to byś czuła. U mnie odbyło się bezproblemowo z tym , że ja miałam łyżeczkowanie.

    casia lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze jesli czuje sie dobrze to nic zlego juz stac sie nie moze :) byc moze ze jestem przewrazliwiona.Mam juz dwoje dzieci syna 12 lat i corke 7 syn urodzil sie w terminie zdrowy silami natury ,corka natomiast w 32 tygodniu przez to ze lekarz zastanawial sie nad zalozeniem krazka ,wytrzymalam jeden dzien,i nastapil porod.Po kilku latach przeszlam zabieg aborcyjny w 12 tygodniu z przyczyn koniecznych w Angli i bylo to dlamnie czyms czego sie nie da opisac teraz czekalam na maluszka rok zakonczylo sie poronieniem 8 tydzien ,przeraza mnie to wszystko juz a najbardziej lekarze oni zawsze mowia ze jest ok dopuki oddychasz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 20:53

  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 września 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniafk gratuluje 1 maja i zycze duzo szczescia .

    aniafk lubi tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 6 września 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem coś o tutejszych lekarzach, prowadzę ciążę u położnej i prywatnie. Prywatnie wykryto skracającą się szyjkę i wewnętrzne rozwarcie. Z tego co czytam to szyjka 25mm to już poważna sprawa. Poszłam na wizytę do szpitala to pani doktor nawet mnie nie zbadała gdyż stwierdziła, że skoro pierwsza ciąża była bezproblemowa i donoszona do 40 tygodnia to teraz ryzyko czegokolwiek jest "very low" , w dupie miała opis i zdjęcia usg z prywatnej kliniki!

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 11 września 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM ,no tak dokladnie tutaj jest a co do szyjki to ty masz alarm ze moze dziecko narodzic sie wczesniej ja mialam wlasnie dokladnie to samo w drugiej ciazy pisalam o tym moja coreczka urodzila sie w 7 miesiacu bo tez mieli to w nosie i nie zalozyli tego calego krazka .wiec moze zrob to prywatnie albo zazadaj ze chcesz.

    aniafk lubi tę wiadomość

  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 11 września 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodam ze wlasnie 1 ciaza byla tez 40 tygodni bez problemowa wiec dla mnie bylo takze male ryzyko he podejscie przerazajace czasem lekarzy a kazdy z nich mowi i tak czy siak ze kazda ciaza jest inna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 09:04

    aniafk lubi tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 11 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę idę na prywatną wizytę i jak będzie trzeba to na pewno założę :)
    Tutaj nawet niema się co upierać oni nawet nie wiedzą co to ten krążek :)

    Ten alarm w drugiej ciąży to też w uk czy w polsce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 10:46

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • casia Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 23 września 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po przerwie troszke mnie nie bylo brak czasu ,a co do krazka to oczywiscie ze w Pl to bylo tu zapewne by nawet nie wiedzieli co to :) a jak u ciebie wizyta?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ