X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poród w późniejszym wieku
Odpowiedz

Poród w późniejszym wieku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 września 2020, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu mamy, które rodziły w wieku 39-40lat? Wiem, że na nic nie ma reguły ale czy ciąża dała się jakoś we znaki, czy z dzieckiem wszystko było w porządku a potem z macierzyństwem?

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 14 września 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy poród w wieku 34 lat zdrowa córcia choć ciaza trudna z problemami. Piec lat później druga ciąża jeszcze bardziej powiklana i problematyczna prawie 2 miesiące w szpitalu ale szczęśliwie zakończona w 37 tyg. Córka z wrodzona wada serca. Problemy nie miały nic wspólnego z wiekiem. Wychowanie dzieci zawsze jest trudne nie ważne ile ma się lat. Obecnie jest i tak o wiele lepiej niż w przeszłości kiedy nie robiono tylu badań w ciąży oraz po porodzie dla noworodka. https://porady-zdrowie.pl/jakie-badania-powinien-miec-wykonane-noworodek/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2020, 07:28

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 30 września 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodząc ostatnie dziecko miałam 40 lat 😊 w tej chwili moje dzieci maja 11, prawie 5 lat i ostatnie rok. Z perspektywy czasu stwierdzam ze pierwsze było za wcześnie. Dopiero druga i trzecia ciąża była bardziej świadoma a ja spokojniejsza. Dzieci piękne i zdrowe, żadnych problemów. Ostatnie ciąże trochę z problemami i na lekach ale w ostatecznym rozrachunku było warto.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ