X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje poród naturalny czy cesarka?
Odpowiedz

poród naturalny czy cesarka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 9 października 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z wadami kregoslupa przy porodzie. Ja mam rotacje kregow w odcinkuledzwiowym, skolioze i okazalo sie niedawn ze biodra rowniez mam krzywo polozone. ginekolog do ktorego chodze najpierw wyslal mnie do neurchirurga ale on bez zdjecia swiezego nic nie powie, a teraz kazal mi isc do ortopedy. jest w 24 tygodniu ciazy to poczekac do konca miesiaca i wtedy umowie sie do ortopedy aby sie wypowiedzial. Ja mam taki problem ze od 4 miesiaca ciazy nie moge chodzic ani stac bo tak mi wszystko promienuje do uda pachwiny i do uda, mam juz zaburzenia czucia w tej. no i nie weim jaki porod by;by dla mnie najbezpieczniejszy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ