X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje POMOCY !
Odpowiedz

POMOCY !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ! Wiem, ze nie jestescie tu do konca anonimowe i nie chcecie na niektore tematy sie wypowiadac, ale pomozcie ! (mi tez troche wstyd pisac)

    Zrobilam dzis twarda kupke i mimo, ze zalatwiam sie codziennie, to bardzo mnie boli pupa, a co najgorsze to na papierze byla niewielka ilosc krwi. Czy to poczatek hemoroidow ?! Czy to tylko jednorazowo ? :(

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 21 lutego 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojawienie się krwi jest niepokojące:/ Jeśli ból nie przejdzie, a krew będzie się pojawiać to lepiej udaj się do lekarza, nie ma co ryzykować, a lepiej szybciej zareagować niż później cierpieć! Mam nadzieję, że jednak wszystko wróci do normy!

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew hm lepiej tego nie bagatelizować ja miewam zatwierdzenia i zalatwiac sie stednio co 4 dni ale krew sie nie pojawiła hemoroidow póki co tez nie mam ale zawsze mogą sie jeszcze pojawić po porodzie a może poprostu za mocno sie podtarlas i zrobilas rane może papier był szorstki

  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 22 lutego 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny za troske :) rano zadzwonilam do lekarza, bo nie wytrzymalam ze strachu i mnie nieco uspokoil - skoro krwawienie ustalo to nie powinnam sie martwic, widocznie podraznilam sobie ścianki. Wazne zalecenie: ograniczyc czekolade do minimum :( hehe i ozywiscie w razie "powrotu" udac sie na wieksze badania. OBY NIE

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • mała mii Znajoma
    Postów: 23 19

    Wysłany: 22 lutego 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam przez zatwardzenie :( Teraz codziennie wieczorem zalewam 2 suszone śliwki przegotowaną wodą i rano przed śniadaniem wypijam te śliwki i wodę zaparcia zniknęły i krew już też się nie pojawiła Polecam :)

    50f405db81340caed7ff08288f16bb94.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi internistka na zaparcia poleciła len mielony. Dwie łyżeczki na niecałą szklankę wody, bodajże 2 razy dziennie, również pomogło. Nie jest boski w smaku, ale tragiczny też nie, taki kleik się z tego robi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ