X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Półpasiec
Odpowiedz

Półpasiec

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • megstella Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 27 lutego 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,mam pytanie. Szukałam tego w necie, ale dalej nic nie wiem. Jestem w 7 miesiącu, koleżanka zaprosiła mnie do domu na kawę.Wczoraj napisała,że odwiedziła ją ostatnio teściowa, którą kilka dni potem zdiagnozowano z półpaścem. Koleżanka jest zdrowa póki co,ale zastanawiam się,czy mogę się z nią teraz spotykać. Nigdy nie miałam ospy ani półpaśca, nie wiem czy w takiej sytuacji jest niebezpieczeństwo zarażenia się.Wiem,że ospą mogłabym się zarazić,a półpaścem?Ktoś wie coś na ten temat?

    trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka
  • Mama.33 Koleżanka
    Postów: 37 2

    Wysłany: 28 lutego 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Półpasiec, wywołuje ten sam wirus co ospę wietrzną. Ja w pierwszej ciąży zachorowałam na półpaśca. Ospę miałam jako dziecko. Koleżanka od mamy z pracy miała półpaśca i myślę ze tak się zarazilam. Miałam kilka bąbli po lewej stronie brzucha. I nic pozatym. Byłam w 6 miesiącu ciąży. Syn urodził się zdrowy.

    201808071762.png
    200603254670.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ