X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Położenie poprzeczne a obracanie zewnętrzne dziecks
Odpowiedz

Położenie poprzeczne a obracanie zewnętrzne dziecks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 9 maja 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy któraś z Was miala obracanie zewnętrzne dziecka jeśli tak to gdzie, mam mieć to robione w Pyskowicach, dziecko ułożone jest poprzecznie a chcę rodzic naturalnie

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 9 maja 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    Witam czy któraś z Was miala obracanie zewnętrzne dziecka jeśli tak to gdzie, mam mieć to robione w Pyskowicach, dziecko ułożone jest poprzecznie a chcę rodzic naturalnie

    A, w którym tygodniu ciąży jesteś teraz?

    Wykonanie obrotu nie jest zależne od szpitala tylko od lekarza/położnej, do tego dużo nie trzeba - sprawne ręce i aparat USG, aczkolwiek nie wiem jak jest u Was z personelem medycznym?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 10 maja 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 34 tygodniu, za dwa tygodnie mam kontrolna wizytę i jeśli dziecko nadal będzie w tej pozycji to wtedy lekarz skieruje mnie do szpitala by ten obrót wykonać, w tym szpitalu jest lekarz który ma w tym doświadczenie

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 10 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    Jestem w 34 tygodniu, za dwa tygodnie mam kontrolna wizytę i jeśli dziecko nadal będzie w tej pozycji to wtedy lekarz skieruje mnie do szpitala by ten obrót wykonać, w tym szpitalu jest lekarz który ma w tym doświadczenie

    Kochana, 34 tydzien to masz kupe czasu jeszcze :) U mnie molody juz dwa razy sie obrocil w 36 tygodniu :) a nie wiem co bedzie dalej, bo jeszcze troche czasu zostalo.

    Ja nastawiam sie na porod SN, wiec dam Ci znac czy u mnie sie maluch w koncu dobrze nastawi, czy bedzie obrot czy porod posladkowy. Natomiast polozne, z ktorymi rozmawialam, mowily ze obrot to nic strasznego i zeby sie nie martwic ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 28 maja 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały sam się obrócił, uniknęłam dzięki temu pobytu w szpitalu, bardzo się ucieszyła, w 36 tygodniu miałam już rozwarcie na jeden palec, następna wizyta 5 czerwca czy dotrwam czy wcześniej się rozpocznie akcja porodowa.CV

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ