X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Polip szyjki w ciąży :(
Odpowiedz

Polip szyjki w ciąży :(

Oceń ten wątek:
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 14 października 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) szukałam podobnego tematu ale nie znalazłam..Jakoś w 16 tc gdy zaczęły mi sie plamienia :( lekarz wykrył polip na szyjce macicy :( mówił ze moze plamić..i że będziemy go obserwować i jak gdyby coś sie działo bedziemy działać..na ostatniej wizycie było ok..polip nie urósł i nic sie nie zmieniło..no może plamienia były częściej..ale nie były bardziej intensywne...a wczoraj wieczorem pojawiła sie krew :( i potem w nocy tez :( troche sie wystraszyłam :( i dzis po pracy ide na wizyte do gina zeby to sprawdzić...i czy to faktycznie moze byc od polipa? :( ja chyba osiwieje ze strachu o moje maleństwo :(

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 14 października 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka,

    Ja tez wczoraj sie dowiedzialam, ze mam polipy a dokladnie 5 tylko, ze male. Nie mam krwawien z nich. Jesli juz to po prostu uplawy sa podbarwione na lekko rozowo. Lekarz powiedzial, zeby sie nie przjmowac bo to od hormonow. Oczywiscie zakaz uprawiana sexu, bo moze mocniej krwawic. Uwazac tez trzeba na zatwardzenia bo wysilek tez moze powowdowac krwawienia.
    Twoj polip jest duzy?

    8599gov35hcg7r21.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 14 października 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    hejka,

    Ja tez wczoraj sie dowiedzialam, ze mam polipy a dokladnie 5 tylko, ze male. Nie mam krwawien z nich. Jesli juz to po prostu uplawy sa podbarwione na lekko rozowo. Lekarz powiedzial, zeby sie nie przjmowac bo to od hormonow. Oczywiscie zakaz uprawiana sexu, bo moze mocniej krwawic. Uwazac tez trzeba na zatwardzenia bo wysilek tez moze powowdowac krwawienia.
    Twoj polip jest duzy?
    Mój polip ma 1,5 cm...mi lekarz zakazu sexu nie dał..ale i tak ja z niego zrezygnowałam..wole uważać...i przy zaparciu przy wysiłku tez uważam...staram sie nie przec za bardzo..ale jak coś to ewentualnie były plamienia..a nie krwawienie :(

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 14 października 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To maly masz ten polip! No ale strachu przez to krwawienie troche jest! Napisz jak po wizycje. Wszystko ok?

    Pozdrawiam

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 14 października 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam polipa ale zupełnie się tym nie przejęłam - lekarz poinformował mnie tak, zupełnie bez przejęcia, że również kompletnie się tym nie przejmuję. A czy może to mieć jakieś swoje konsekwencje? Mówił, że nic się z tym nie robi. Że może krwawić przy współżyciu i tyle. Ostatnio krwawił, ale po badaniu ginekologicznym.

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 17 października 2013, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam mialam plamienia z tego powodu..po jakims czasie sie wchlonal.gin mowil ze moga byc plamienia krwawienia ale ze nie jest to nic powaznego.

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 października 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam polipa i plamienia .Polip się wchłonął ,plamienia ustały więc mam nadzieję,że u Ciebie też tak będzie i niebawem zapomnisz o polipie :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 17 października 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc kochane u mnie to poważna sprawa z tym polipem :( grozi mi przedwczesny poród :( od poniedziałku jestem w szpitalu i podają mi magnez..a polip okazał sie duzo wiekszy..2 cm tylko z szyjki wystaje..a reszta jest wewnątrz..:(wypełnia on prawie całe jej ujscie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2013, 13:25

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 17 października 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wychodzi na to ze ja długo przed ciążą musiałam go mieć :( dziwne ze żaden z lekarzy go nie wykrył:(

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 17 października 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:50

    Martynika, Selena lubią tę wiadomość


  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 17 października 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena Kochan trzymamy kciuki za Was. no dziwne, ze zaden lekarz wczesniej nie zuwazyl. Czy maja go zamiar usuwac, czy co? Ja miekszam w UK na stale i z tego co sie zorientowalam to takie wieksze usuwaja tutaj w ciazy.

    8599gov35hcg7r21.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 17 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Selena Kochan trzymamy kciuki za Was. no dziwne, ze zaden lekarz wczesniej nie zuwazyl. Czy maja go zamiar usuwac, czy co? Ja miekszam w UK na stale i z tego co sie zorientowalam to takie wieksze usuwaja tutaj w ciazy.
    No tu mówili że nic z nim robić nie będą...też jestem zdziwiona ze żaden lekarz nie zauwazył :( a ordynator to nawet stwierdził ze I ciąże którą straciłam 4 lata temu to mogło być przez ten polip :(

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 października 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jakie są dalsze kroki?

    Dobrze, że ktoś wreszcie dojrzał tego polipa. Nie martw się, na pewno jesteś w dobrych rękach.

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 19 października 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    I jakie są dalsze kroki?

    Dobrze, że ktoś wreszcie dojrzał tego polipa. Nie martw się, na pewno jesteś w dobrych rękach.
    Z tego co mówia to teraz nic z nim nie mogą zrobić :( gdyby był tylko na szyjce..to moze i mogliby go usunąć..a ja mam większośc go w srodku :( i pewnie boją się że jakakolwiek interwencja wywołałaby poród :( dlatego muszę sie oszczędzać i może jakos wytrwamy do końca:) najważniejsze że jest już lepiej :) plamień dziś praktycznie nie było:) brzuch miękki :) więc jest nadzieja ze w poniedziałek może wyjde do domku:)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 19 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podaja Ci jakies leki w szpitalu czy jestes tylko pod obserwacja?

    8599gov35hcg7r21.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 19 października 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Podaja Ci jakies leki w szpitalu czy jestes tylko pod obserwacja?
    Tak podają.Mam nospe 3 razy dziennie , do tego w kroplówce magnez 2 razy po 4 g .Mam też antybiotyk na infekcje pęcherza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 21:45

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 19 października 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz infekcje pecherza czy dali na wszelki wypadek. Przepraszam, ze tak sie dopytuje ale ja mieszkam na stale w UK i tutaj nie robia badan dopochwowo. Gdybym nie poszlam prywatnie do polskiego gina to nawet bym nie wiedziala, ze mam te polipy. on wprawdzie mowi, ze nie ma sie czym martwic ale ja wole dmuchac na zimne. Pierwszego synka urodzilam w 26 tygodniu i ta ciaze chialabym jak najdluzej donosic.
    Czy masz jakies kurcze, skracjaca sie szyjke czy sam ten polip w sobie jest dla nich grozny i dlatego trzymaja w szpitalu?

    8599gov35hcg7r21.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 20 października 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    A masz infekcje pecherza czy dali na wszelki wypadek. Przepraszam, ze tak sie dopytuje ale ja mieszkam na stale w UK i tutaj nie robia badan dopochwowo. Gdybym nie poszlam prywatnie do polskiego gina to nawet bym nie wiedziala, ze mam te polipy. on wprawdzie mowi, ze nie ma sie czym martwic ale ja wole dmuchac na zimne. Pierwszego synka urodzilam w 26 tygodniu i ta ciaze chialabym jak najdluzej donosic.
    Czy masz jakies kurcze, skracjaca sie szyjke czy sam ten polip w sobie jest dla nich grozny i dlatego trzymaja w szpitalu?
    Tak mam infekcje :( wyszło w badaniu moczu...tu w sumie też lekarz w szpitalu był zdiwiony ze mój prowadzacy lekarz nie badał tego polipa dopochwowo...wiesz mój jest grożny bo jest dość duży:( i z tego co wiem to zalezy czy polip był już przed ciążą czy dopiero w trakcie się zrobił...mi tu mówia ze musiałam go napewno mieć przed..bo w ciągu tych kilku miesiecy nie urósłby do takich rozmiarów :( szyjka jest ok :) a skurcze i twardnienia brzucha uspokoiły sie po magnezie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2013, 11:24

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 20 października 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedzialam sie, ze mam trzy polipy w dziewiatym tygodniu ciazy. Lekarz od razu je usunal i wyslal do laboratorium na badania. To wszystko. Mowie tu o moim zwyklym ginekologu, w trzy minuty juz nie bylo ani jednego. Powiedzial mi, ze lepiej jest je usunac od razu.

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 20 października 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli przepraszam, ze sie pytam ale czy te polipy byly w ciazy kotra stracilas?

    8599gov35hcg7r21.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ