X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Polecani lekarze Warszawa/okolice
Odpowiedz

Polecani lekarze Warszawa/okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolines Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 22 listopada 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    1 poronienie za mną... przyczyna nieznana.
    Szukam lekarzy z okolic Warszawy/pod Warszawą którzy zajmują się ciążami trudnymi/przygotowaniem do ciąży.
    Mam IO, hashimoto, PAI, MTHFRy i VR2 hetero. Czy znacie kogoś, kto pomoże w tych przypadkach? Zleci clexane, prowadzi ciąże na metforminie itd... Myślę, że dużo kobiet znajdzie w tym wątku dużo pomocy, bo temat bardzo trudny, konsultacje bardzo drogie i warto byłoby trafić od razu w dobre ręce.

    9/2021 - poronienie zatrzymane 8tyd.

    Hashimoto - Euthyrox 125
    IO - Metformax 3x500
    VR2, MTHFRy, PAI heterozygota - przed konsultacją u lekarza
    W poszukiwaniu dobrego lekarza, który przygotuje do ciąży..
  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 21 lutego 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolines, po pierwsze strasznie mi przykro.

    Z mojej strony bardzo polecam dra Krzysztofa Szafranko, przyjmuje na Mokotowie prywatnie w Medic House. Jest zastępcą kierownika oddziału położniczego szpitala MSWiA. Ma 3 specjalizacje: ginekolog, endokrynolog i położnik, i to u mnie zdecydowało o wyborze. Też jestem po 2 poronieniach.
    Jest drogi, ale wart swojej ceny, naprawdę. Przeznacza tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje, nie zostawia nigdy niczego bez odpowiedzi. Osobiście mam też wrażenie, że jarał się, że może pomóc mi w rozwiązaniu problemów z zajściem i utrzymaniem ciąży, później jakoś jego zapał opadł, kiedy ciąża okazuje się bez większych problemów.

    rMQJp2.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm

    ⚠️ zaburzenia odżywiania ⚠️ depresja

    📍Warszawa
  • Magda83 Koleżanka
    Postów: 54 31

    Wysłany: 21 lutego 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Ja mogę polecić profesor Małgorzatę Jerzak, tutaj cały wątek o leczeniu u niej: https://ovufriend.pl/forum/poronienie/1-poziom-wtajemniczenia-poronienia-badania-jerzak,9564.html

    10.2017 CP, laparoskopia
    02.2018 CP w drugim jajowodzie, samoistne wchłonięcie
    01.2020 synek (*) 14 tc 💔
    06.2022 tęczowy synek 🧡
  • Cacuszko Przyjaciółka
    Postów: 184 36

    Wysłany: 8 marca 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor Marcin Wrona. Anioł nie człowiek. Wystarczy sobie zerknąć na znany lekarz jego opinie. Mnie pomógł donosić dwie ciąże zagrożone po dwóch poronieniach. Nie jest najtańszy, ale z całego serca polecam.

    Red555 lubi tę wiadomość

    20.12.2018 - urodził się Tymuś! 3980g <3
    22.05.2020 - urodził się Nikoś! 4270g <3
    12.2016 - 8tc [*] zabieg
    05.2017 - 9tc [*] zabieg
    02.2018 - cb :(
    po poronieniach problem z owulacją, plamienia od owulacji do@
    MTHFR C677T
    MTHFR A1298C
    V-Leiden ujemny
    Kariotypy ok
    Zespól antyfosfolipidowy ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ