X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienie w 3 trymestrze
Odpowiedz

Plamienie w 3 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 13 lutego 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, miałam w czwartek taką sytuację: jednorazowo poleciała mi jasnoróżowa krew z pochwy, taka jakby bardziej wodnista, takie plamienie, nie widziałam skrzepów. Lekarz przez telefon powiedział żeby odpocząć fizycznie i psychicznie (mam do niego dość daleko, wizyta we wtórek). Nic mnie nie boli do tej pory, nie było więcej plamień. Mam miękką szyjkę i od 3 miesiąca jestem „leżąca”, więc się nie przemęczam, nie było też seksu. 3 dni wcześniej miałam wizytę u innego ginekologa i badał mnie palpitacyjnie i usg, wszystko było Ok.Dziecko ułożone nogami w dół.
    Boje się bo czytałam w necie, że to może być przed porodowy objaw. Jestem wykończona stresem, ogólnie w ciąży raczej komplikacje do tej pory.

    Czy któraś z Was miała coś podobnego? Zwłaszcza, że chodzi o 3 trymestr.

    Nie byłam w szpitalu, bo wizyta dość blisko, poza tym jakiś czas temu zostawili mnie na tydzień, chociaż nic się nie działo, mam bardzo złe wspomnienia, ciężko jest mi sobie z tym psychicznie poradzić. Jak coś by się działo, wiadomo, pojadę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2021, 19:13

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ