BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Plamienia wykańczające psychicznie, początki ciąży.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Hania007
Autorytet
1132

Wysłany: 4 kwietnia, 11:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej. Wiem, ze Temat powraca jk bumerang ale ja już nie mam siły i chyba poprostu potrzebuje się wyżalić 😭 pierwsza ciąża niby bezobjawowa, plamilam a nawet krwawiłam do 16tc. W drugiej obecnej ciąży znowu powtórka. Zaczęłam plamić zaraz po pozytywnym teście i becie. Jestem w 6 tyg (5+4) o ponad tygodnia codziennie plamie, raz taka kawa z mlekiem a raz rozowy śluz. Byłam w czwartek na wizycie na cito i lekarz nic niepokojącego nie zauważył. Ja tak strasznie jestem psychicznie wykonczona. Mogę znosić ból, zmęczenie, wymioty, wszystko ale plamienia mnie wykańczają… czuje ze nie mam wpływu i to uczucie mnie zabija. Nie potrafie cieszyć się ciąża. Dodatkowo ból miesiaczkowy, dosyć mocny, powoduje ze z kazda wizyta w toalecie mam poczucie ze zaraz mnie zaleje krew🥺🔫

7l5Dp2.png

💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

10dpo - ⏸ - 9cs🍀
11dpo - beta 37,56 mIU/ml
14dpo - beta 207 mlU/ml
5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
10t+0d - 2,68cm 👶🏻
12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀

smoothie
Autorytet
600

Wysłany: 6 kwietnia, 13:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
/

Wiadomość wyedytowana przez autora 20 maja, 08:30

IzaJa
Nowa
0

Wysłany: 5 lipca, 19:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć Hania,
Jak się czujesz? Plamienia ustały?

Zniechecona
Przyjaciółka
58

Wysłany: 18 lipca, 11:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
O rany, mam to samo... Jeszcze rozowe i brazowe mniej mnie stresuja, ale jak zobaczylam zywoczerwona krew ze skrzepami to sie po prostu rozplakalam, a kilka godzin pozniej na wizycie niby wszystko ok...

Nawet nie wiem jak sobie pomoc, bo duphaston przeciez biore, dolozylam tez magnez i no spe, ale i tak czuje sie nie dosc ze bezsilna, to jeszcze jak wariatka, ze ogladam papier i majtki po 100x...

9gc9p2.png

alauda
Autorytet
283

Wysłany: 21 lipca, 15:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja miałam regularne krwawienia/krwotoki już od 12tc. U mnie okazało sie, ze to polip na szyjce macicy.

Mimo, ze znałam przyczynę, to za każdym razem mnie to martwiło. Jednak starałam sie nie panikować.

Może u Was to tez jakiś ukryty polip na szyjce?

l22nvcqg9e2kzdff.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)