X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienia 26 tc
Odpowiedz

Plamienia 26 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • margaret87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny plamiłyście może pod koniec drugiego trymestru? Ja przed wczoraj miałam w normalnym mlecznym śluzie takie milimetrowe skrzepiki (takie kropeczki), co prawda niedużo, ale jednak. Natomiast wczoraj trochę takiego bardzo jasno brązowego śluzu. Mam się tym martwić? Wizytę u gina mam dopiero w czwartek wieczorem:(

    margaret87
  • moro Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w I/II trym. (krwiak) i do tej pory miewam w WC plamienia koloru kakao/jasny brąz (33 tydz. w toku), ale wodniste, nie śluzowate. U mnie to skutek zaprać przy skróconej szyjce i pessarze. Jak się pojawiają, na wszelki wypadek więcej leżę.
    Do wizyty lepiej się oszczędzaj - tylko lekarz jest w stanie ocenić skąd ta wydzielina.
    Mój zawsze mówił, że dopóki to nie jest żywa krew (różowa/czerwona) to nie powinno być problemu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się sporadycznie zdarzało szczególnie po podróżu długiej autem.

  • margaret87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Byłam dzisiaj u gina na nfz, zbadał mnie, powiedział, że szyjka wysoko, wszystko szczelnie zamknięte, macica ma dobre odruchy (jak to sprawdził i o co dokładnie w tym chodziło to pojęcia nie mam). Śladu po plamieniu brak. Położna zbadała mi też tętno młodej, więc nie tylko ją czuje, ale też dzisiaj słyszałam pięknie pukające serduszko:) Plamienia od dwóch dni nie mam, wrócił biały ciążowy śluz.
    Byłam też dzisiaj na naukach przedporodowych. Jak tylko dorwałam położną to od razu się wypytałam wszystkiego co dot. tego mojego plamienia. I ona mi powiedziała (a wydaje się naprawdę kompetentną, mądrą i doświadczoną kobitką), że to najprawdopodobniej był ślad po okresie. Wcześniej tego nie miałam, bo szyjka była mega szczelnie zamknięta, teraz się ciążą rozpulchniła i coś tam delikatnie wyleciało. Teraz tak mogę mieć ponoć co miesiąc do porodu. I powiedziała, że to niby normalne. Nie powiem trochę odetchnęłam, ale i tak dla mnie najważniejsze jest jutrzejsze usg.

    margaret87
  • margaret87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, na usg wyszło wszystko ok:)

    margaret87
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ