X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienia 20-23 tc
Odpowiedz

Plamienia 20-23 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Selir87 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 24 lutego 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Czy któraś z Was miała nawracające plamienia w 5-6 Mc? Na początku lekarze myśleli, że przyczyną jest nisko osadzone łożysko, ale podmiosło się z 7 mm do 3 cm, nie mam rozwarcia, szyjka długa, oszczędzam się, niewiele robię a co kilka dni podplamiam rano :( lekarze nie widzą problemu.

    Czy któraś z Was też tak miała??

    wwgz6vgcdh6j3tmc.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 24 lutego 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamię całą ciąże od początku co 4 tyg i też nie wiadomo skąd

    27a73b5519.png
  • Selir87 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 24 lutego 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co 4 tygodnie to i tak nieźle, ja ostatnio co tydzień, szału można dostać :(

    wwgz6vgcdh6j3tmc.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 24 lutego 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mówił że może to z pochwy bo. ukrwiona mocno i naczynka pękają

    27a73b5519.png
  • Selir87 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 24 lutego 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było, bo to raczej niegroźne. U mnie przy badaniu już nic nie widać, bo nie ma krwawień, tylko czysty śluz. Mam też nadżerkę ale ponoć to nie ona krwawi, bo by to wyszło Przy dotykaniu szyjki. Jestem w 23 Tc i mam już dość. W którym Tc jesteś?

    wwgz6vgcdh6j3tmc.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 zaraz zaczynam i też póki co dziecku krwawienia nie przeszkadzają

    27a73b5519.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki. Moja ciaza przebiega bez problemu, zdazylo mi sie tylko raz krwawienie. Nie mocne, ale tez nie bylo to plamienie. Pojechalam do szpitala, wszystko w porzadku. Szyjka, lozysko,dziecko.
    Okej. Lekarze powiedzieli ze byla to stara krew (bardzo ciemny braz).
    Mianowicie mam pytanie, czy w takiej sytuacji lecialybyscie samolotem(2,5h)? Mialam zaplanowany urlop w Polsce od bardzo dawna, e teraz mam obawy. Co sadzicie? Bije sie z myslami... lekarz nie powiedzial nie, ale powiedzial ze jezeli nie ma koniecznosci to lepiej dla swietego spokoju zrezygnowac. Bylam bardzo nastawiona na ten urlop, zwlaszcza ze dalej pracuje.

    10.09.2019 Marcel
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ