X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienia
Odpowiedz

Plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malutka28 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam problem i proszę o pomoc. Dwa dni temu we wtorek zrobiłam betę 33,3 dzisiaj powtórzyłam czyli po dwóch dniach jest 134 wiec wszystko super ale dzisiaj zaczęłam plamić dosyć mocno takie brązowe plamienia z krwią ciemną. Boli mnie podbrzusze lekko i krzyż. Powtórzyć jutro betę? Co to może być?

    f2w3rjjgw0y67e0r.png
    i81xxzdvyvkqxs2x.png
  • Malutka28 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze że progesteron też jest ok bo 26. Biorę quensyl akard i clexane

    f2w3rjjgw0y67e0r.png
    i81xxzdvyvkqxs2x.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skonczylo sie poronieniem takie cos. A nawet nie mialam boli. Skonsultuj sie z lekarzem.

    10.09.2019 Marcel
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 listopada 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka28 wrote:
    Hej dziewczyny mam problem i proszę o pomoc. Dwa dni temu we wtorek zrobiłam betę 33,3 dzisiaj powtórzyłam czyli po dwóch dniach jest 134 wiec wszystko super ale dzisiaj zaczęłam plamić dosyć mocno takie brązowe plamienia z krwią ciemną. Boli mnie podbrzusze lekko i krzyż. Powtórzyć jutro betę? Co to może być?

    Ciemne plamienie to plamienie starą krwią, określane jako niegroźne. Może to plamienie implantacyjne, albo krwiak? Krwiaki to częsta przypadłość we wczesnej ciąży. Natomiast dopóki nie masz krwawienia żywą krwią (jasnoczerwoną) to trzeba poczekać ok. tygodnia i zrobić USG (tak, żeby beta podrosła i było coś widać), jak pojawi się jasnoczerwone krwawienie to od razu na IP. A bóle z krzyża i podbrzusza, przypominające bóle okresowe to normalka we wczesnej ciąży (5-6 tydzień), potem mijają.

    EDIT: u Ciebie beta przyrasta więc jest to bardzo pozytywny znak, nie nastawiaj się negatywnie. Ja miałam krwawienia na początku ciąży i okazało się, że to krwiak. Ciąża rozwiązana pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 19:55

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Malutka28 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 12 listopada 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny powtórzyłam betę po 48h i z 134 wzrosło na 466 wiec tutaj idzie wszystko dobrze

    f2w3rjjgw0y67e0r.png
    i81xxzdvyvkqxs2x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ