X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pimafucort w ciąży - ktoś używał?
Odpowiedz

Pimafucort w ciąży - ktoś używał?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 19 września 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy ktoś z Was używał w ciąży maści pimafucort? Mam jej używać jedynie doraźnie na atopową skórę, dostałam właśnie pimafucort ze względu na to, że jest to słaby steryd. Używam jej tylko, kiedy nie mam innego wyjścia, bardzo cienką warstwa i mała powierzchnia. Czy któraś mama używała tej maści w ciąży? Czy zaszkodziło to Waszym dzieciom?

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • amethyst Autorytet
    Postów: 350 261

    Wysłany: 19 września 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka zapisala mi w pierwszej ciąży, zanim wzięłam, było po infekcji, ale widzę, że często ciężarówki to mają zapisywane, więc na pewno to bezpieczny lek.

    db91f7f0a3.png
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 20 września 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amethyst wrote:
    Ginka zapisala mi w pierwszej ciąży, zanim wzięłam, było po infekcji, ale widzę, że często ciężarówki to mają zapisywane, więc na pewno to bezpieczny lek.

    Dziękuję! Lek ma w ciąży kategorię C, więc podchodzę do niego bardzo ostrożnie, ale jestem już spokojniejsza. :)

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 20 września 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam steryd na azs i się boje stosować, a kiedy to jest brak wyjścia? Że musisz zastosować?

    za85tzc.png
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 20 września 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robak wrote:
    Ja też mam steryd na azs i się boje stosować, a kiedy to jest brak wyjścia? Że musisz zastosować?
    Niegojące się rany, sącząca się ropa, czyli typowa atopia w zaawansowanym stanie :( Nic przyjemnego. Bez sterydu zmiany nie goją się, a ja drapię się przez sen, idzie oszaleć z tego świądu. :( Mam nią "zaleczać" zaawansowany stan, a potem używać emolientu.

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ