X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pierwsze USG, brak zarodka.
Odpowiedz

Pierwsze USG, brak zarodka.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia546 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziś miałam pierwsze USG i ginekolog stwierdził że nie ma zarodka i muszę wykonać ponownie USG za tydzień. Według jego opinii jestem w 4/5 tygodniu ciąży. Ostatni okres skończył mi się 4 maja, a pierwszą Beta HCG robiłam 4 czerwca z wynikiem 405, następną zrobiłam 6 czerwca z wynikiem 870. Patrząc na tabele norm HCG powinnam być w 7 tygodniu gdzie jest to raczej nie możliwe bo miałam okres lub byłam świeżo po. Dodatkowo dzisiaj odebrałam wyniki czystości pochwy i wyszło że mam grzyby. Nie wiem co robić. Rozmowę z moją Panią ginekolog mam dopiero jutro, inny gino od USG mówił że nie ma zarodka i raczej nic z tego nie będzie. Dodam że byłam chwilę w ciąży w październiku 2021, lecz dostałam plamień i z dnia na dzień całe HCG spadło. Staramy się o dziecko z partnerem od lutego 2021 a z początkiem lipca miałam mieć badanie drożności jajników lecz właśnie zaszłam w ciążę. Dziś wstępnie zrobiłam znowu HCG i czekam na wyniki. Czy miał może ktoś z Was tak że nie było widać zarodka na pierwszym USG a na drugim już tak? Z góry dziękuje za odpowiedz i życzę miłego dnia.

    Zdjęcia opisu oraz pęcherzyka:

    https://zapodaj.net/74368d41c3259.jpg.html

    https://zapodaj.net/a3e0b121d0f36.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2022, 16:04

  • Rozpisana Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było na pierwszym i na drugim niestety też nie. Mało tego, na pierwszym USG 6+4 radiolog widziała pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, a tydzień później w pęcherzyku ciążowym zobaczyła 3 struktury pęcherzykowate i stwierdziła, że nie wie co to jest, bo obraz bardzo nietypowy, ale nie będzie się zastanawiać.Nie ma zarodka i tyle. Beta rosła prawidłowo, progesteron bardzo dobry. Jutro mam lekarza i zdecyduje czy czekamy aż samo się oczyści czy szpital

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ