BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Pierwsze USG, brak zarodka.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

sylwia546
Debiutantka
Postów: 12
0

Wysłany: 20 czerwca 2022, 15:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam, dziś miałam pierwsze USG i ginekolog stwierdził że nie ma zarodka i muszę wykonać ponownie USG za tydzień. Według jego opinii jestem w 4/5 tygodniu ciąży. Ostatni okres skończył mi się 4 maja, a pierwszą Beta HCG robiłam 4 czerwca z wynikiem 405, następną zrobiłam 6 czerwca z wynikiem 870. Patrząc na tabele norm HCG powinnam być w 7 tygodniu gdzie jest to raczej nie możliwe bo miałam okres lub byłam świeżo po. Dodatkowo dzisiaj odebrałam wyniki czystości pochwy i wyszło że mam grzyby. Nie wiem co robić. Rozmowę z moją Panią ginekolog mam dopiero jutro, inny gino od USG mówił że nie ma zarodka i raczej nic z tego nie będzie. Dodam że byłam chwilę w ciąży w październiku 2021, lecz dostałam plamień i z dnia na dzień całe HCG spadło. Staramy się o dziecko z partnerem od lutego 2021 a z początkiem lipca miałam mieć badanie drożności jajników lecz właśnie zaszłam w ciążę. Dziś wstępnie zrobiłam znowu HCG i czekam na wyniki. Czy miał może ktoś z Was tak że nie było widać zarodka na pierwszym USG a na drugim już tak? Z góry dziękuje za odpowiedz i życzę miłego dnia.

Zdjęcia opisu oraz pęcherzyka:

https://zapodaj.net/74368d41c3259.jpg.html

https://zapodaj.net/a3e0b121d0f36.jpg.html

Wiadomość wyedytowana przez autora 20 czerwca 2022, 16:04


Rozpisana
Nowa
Postów: 3
0

Wysłany: 26 czerwca 2022, 19:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie nie było na pierwszym i na drugim niestety też nie. Mało tego, na pierwszym USG 6+4 radiolog widziała pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, a tydzień później w pęcherzyku ciążowym zobaczyła 3 struktury pęcherzykowate i stwierdziła, że nie wie co to jest, bo obraz bardzo nietypowy, ale nie będzie się zastanawiać.Nie ma zarodka i tyle. Beta rosła prawidłowo, progesteron bardzo dobry. Jutro mam lekarza i zdecyduje czy czekamy aż samo się oczyści czy szpitalDowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)