X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Piersi w ciazy
Odpowiedz

Piersi w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kolorowapani Ekspertka
    Postów: 178 172

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Duzo sie naczytalam o piersiach w ciazy. Moj biust obecnie jest pelniejszy, zwiekszyl mi sie takze obwod pod biustem. Z malego 70B urosly na pelne 75B. Ale w sumie nie o rozmiar chodzi, bo wiem ze i z malych piersi moze byc wystarczajaca ilosc pokarmu. Chodzi mi o zmiany zachodzace w sutkach. Z tego co czytalam i slyszalam to powinny sie one powiekszyc, byc ciemne.. Moje sa malutkie, rozowe i przestaly sterczec nawet podczas pobudzenia.. czy to jest cos nietypowego czy nie przeszkadza w karmieniu? Moze jeszcze przez te 2 miesiace sie zmienia?


    f2w390bvbt1an0rs.png
    Aniołek. 14tc. Lipiec 2017. Tęsknię
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ