X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pessar - wątpliwości
Odpowiedz

Pessar - wątpliwości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio zaczęła mi się skracać przez twardnienie brzucha szyjka macicy. W posiewie z szyjki macicy wyszedł mi GBS wzrost bardzo obfity. Mój lekarz uważa, że świadczy to tylko o nosicielstwie i chce założyć pessar. Natomiast w wielu opracowaniach napisane jest, że posiew z szyjki musi być jałowy. Czy w takim razie powinnam nalegać, aby przed zalozeniem pessaru przełęczy się w kierunku gbs?

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 28 marca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Huh, ja spotkałam się z sytuacją gdzie dziewczyna z GBS, przed pessarem miała antybiotykoterapię, żeby wybić paciorkowca. Na pewno skonsultowałabym to jeszcze z innym lekarzem.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ