X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pęcherzyk ułożony w górnym rogu macicy
Odpowiedz

Pęcherzyk ułożony w górnym rogu macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał tak ułożony? Obniżył się?

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Belito Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jjestem w 6tc 4d, moj pecherzyk jest wcisniety w sam rog gdyz mam dwurozną macice i przez to slabo widac zarodek o ile w ogole tam jest. Wg badania hcg jest prawidlowy rozwoj ciazy poniewaz wynik sie podwoil po 48 godz. Czy ty masz tak samo?

  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziś sie dowiedziałam zemoja ciąza jest umiejscowiona wysoko w lewym rogu macicy. Czy ktoraś z was miala podobnie i udało się jej donosić ciążę?

  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTOŚ COŚ WIE?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pecherzyk obumarl w 6 tc nie widziałam serduszka ani nic czekałam do 10 tc bo lekarz mówił że jest szansa że się obniży bo często tak bywa u mnie tak nie było trzymam kciuki za was! I jak udało się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam macicę dwurożną. 4 ciąże, z czego dwie donoszone. Każda ciąża z rogu.
    Ryzyko poronienia miałam w każdej ciąży.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ