X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pęcherzyk ciążowy za mały do zarodka
Odpowiedz

Pęcherzyk ciążowy za mały do zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 25 lutego 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wczoraj na USG gin mi powiedział, że pęcherzyk ciążowy jest mały (wyglądem na 6 tydz) a zarodek (8 tydz). Ciąża umiejscowiona w górnym prawym rogu macicy. Miała może któraś tak? Jak się to skończyło?

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam tak ale radzę czekać. Kiedy następna wizyta? Być może okazać się że jest ok i wszystko idzie w dobrym kierunku. Czasami tak jest że pęcherzyk jest mały, bo my nie znamy dokładnego momentu zapłodnienia, a jedynie datę ostatniej miesiączki.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały ze względu na umiejscowienie, stąd pytam czy ktoś tak miał :) wizyta 10 marca

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet nie wiem gdzie miałam umiejscowiony pęcherzyk, widziałam tylko że jest i tyle potem czekałam na bicie serca :) a teraz wiem że jest ułożony główkowo. Ja się nie pytam za wiele bo raz zobaczyłam gdzie miałam szyjkę to jak potem przeczytałam to się tylko przeraziłam. Powodzenia życzę i nic innego nie zostaje jak czekać na wizytę:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny byłam dzis na USG i pecherzk ma 25,5mm odpowiada 6t6d o CRL 14,5 odpowiada 7t5d. serduszko bije 154/min czy mam powody do zmartwien czy jest duza roznica wyrowna sie??

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ