X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Padaczka
Odpowiedz

Padaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 6 maja 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. U mojego młodszego brata stwierdzono padaczkę. Ma 8 lat. Jest teraz w szpitalu na specjalistycznych badaniach. Chciałabym widzieć czy można się z niej całkowicie wyleczyć i czy dieta może zapobiegać ataka? Co polecacie? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Dziękuję za wszelkie informacje

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 6 maja 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście leki na padaczkę. A z ziół polecają czarnuszke i olej z czarnuszki gdzieś tak czytałam. ..

    Obecnie prowadzi się również w Polsce skutecznie terapie za pomocą marihuany medycznej, które są prowadzone w specjalnie do tego przystosowanych ośrodkach. Możesz zorientować sie również i w tym temacie.
    https://centrum-mk.pl/marihuana-lecznicza-gdzie-kupic-marihuane-na-recepte

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2021, 08:14

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 10 maja 2021, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2023, 23:16

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ