X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Otwieranie sie szyjki
Odpowiedz

Otwieranie sie szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki, wlasnie wkroczylam w 27 tc a juz 2 tyg temu lekarz stwierdzil ze szyjka zaczela sie otwierac i nakazal lezenie:(

  • madamama Autorytet
    Postów: 277 611

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, współczuję! Ja wczoraj się dowiedziałam, że niestety skraca się szyjka. Ma teraz 21 mm, w nocy na IP miałam dwa razy KTG, na szczęście skurcze ustąpiły i wypuścili mnie do domu. W piątek jadę do szpitala na założenie pessaru i od wczoraj leżę, łykając magnez, nospę i scopolan. Trzymam kciuki za Twoje maleństwo, wytrzymamy jeszcze co najmniej 10 tygodni w dwupaku i urodzimy zdrowe, donoszone dzieci.

    sjr9qqa.png
  • Karolajn Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli cie to w jakiś sposób pocieszy to ja ci powiem, że ja na początku 34 tygodnia miałam 2 cm rozwarcia i lekarka kazała mi się oszczędzać i zapisała luteinę żebym dotrwała chociaż do 37 tygodnia i dotrwałam do 37, choć wcale się nie oszczędzałam, gotowałam, prałam, sprzątałam i byłam na wizycie i lekarka powiedziała, że już długo w ''dwupaku'' nie pochodzę i teraz jestem w 38 i widzę, że synkowi sie wcale nie spieszy...

    kasjja lubi tę wiadomość

    20090926570117.png
    mhsvj44jhkebb1ma.png
    f2w3rjjgjedmuzf8.png
  • karina.82 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w bardzo podobnej sytuacjj, też mam niewydolność szyjki i łożysko niskoschodzące do tego , też leżę od 2 tygodni, szerzej opisałam moją sytuację na wątku o leżących ciężarnych. Wygląda na to, że tak samo dużo leżenia przed nami. Oby do 15 sierpnia wtedy będzie już bezpieczny 37 tydzień, a teraz od wizyty do wizyty, teraz idę jutro. A jeśli chodzi o Twoje rozwarcie, to po jednej wizycie to wiesz czy miałaś też już kolejną kontrolę, bo czytałam, że u niektórych dziewczyn robiło się rozwarcie np. z powodu stesu, a po leżeniu na kolejnej wizycie już było lepiej.

    f2w3rjjg6438hu6q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ