X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Osłabienie włosów w ciąży
Odpowiedz

Osłabienie włosów w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie osłabiły mi sie włosy ,zaczęłam brac zelazo i wit.dla kobiet w ciązy czy to cos pomoze??

    Vienne lubi tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę na pewno zadbac o wlosy z zewnątrz jak i w Wewnątrz. Pamiętajmy ze włosy w ciąży są piękne i nie wypadają, a po urodzeniu zaczyna wszystko wypadać co nie wypadło w ciąży. Ja używam bomby witaminowej gdzie poprawiła mi się skóra, paznokcie włosy... lepiej się czuje mam wiecej energii. I też używam olejku do włosów ylang ylang podczas mycia wcieram Wraz z szamponem w skórę głowy. Warto byłoby również przeprowadzić w domu olaplex, jest to intensywna kuracja, która daje efekt kuracji na włosy w profesjonalnym salonie. Dostaniecie tutaj https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/-Olaplex-No.-0-155-ml/1857

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2021, 11:39

    Vienne lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ