X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Oslabienie objawow ciazowych
Odpowiedz

Oslabienie objawow ciazowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 31 lipca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już po lekarzu jest już widoczne żółtko, za parę dni już powinien być zarodek. Dostałam duphaston. A plamienie nie wiadomo skąd. Ale już mi lżej.

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, mowilam ze bedzie dobrze! Tez biore duphaston, profilaktycznie bo w lutym poronilam. Ciesz sie ze nie masz mdlosci, ja placze z bezsilnosci i wymiotuje tyle razy ze niewiem czy to sie szpitalem nie skonczy. Boje sie odwodnienia.

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, dziewczyny...Ja w okolicach 5 tc straciłam swoje objawy z dnia na dzień. Odeszło wszystko, łącznie z bólem piersi. Opadły mi i zrobiły się mega miękkie. Powtórzona beta nie miała przyrostu 100%. Lekarz powiedział mi wprost, że to może być koniec. Ale końca nie było. Wyrósł za to dorodny chłopak, obecnie 31 tc.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Oj, dziewczyny...Ja w okolicach 5 tc straciłam swoje objawy z dnia na dzień. Odeszło wszystko, łącznie z bólem piersi. Opadły mi i zrobiły się mega miękkie. Powtórzona beta nie miała przyrostu 100%. Lekarz powiedział mi wprost, że to może być koniec. Ale końca nie było. Wyrósł za to dorodny chłopak, obecnie 31 tc.

    Kochana dobrze że tak się u ciebie skończyło. Ale każda z nas będzie zawsze będzie się martwić jak cos się wydarzy. No niestety taki nasz zwyczaj. Od samego początku już się martwimy o nasze maluchy.

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Pati, co slychac?? Wporzadku wszystko?

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też się borykam z pojawiającymi się i znikającymi objawami i staram się nie świrować. Dziś od rana nie bolały mnie piersi ani brzuch. Można powiedzieć, że poczułam się nieciążowo. Miałam tak już kilka razy od momentu pozytywnego testu i za każdym razem mnie to trochę syresuje. Do wizyty mam tydzień i chyba zniosę jajo do tego czasu. Robiłam betę 2 razy i rosła ok. Nie chcę powtarzać bo i tak będzie co ma być. Tylko chodzę i sprawdzam cycki :-) Masakra. Pamiętam, że w pierwszej ciąży miałam podobnie. Jestem dziś w 5 tygodniu 4 dniu.

    A jak u Was? Okazało się, że jest ok i tak może być?

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w ciąży biochemicznej która skończyła się poronieniem (jeśli można to tak nazwać, bo dziecka nie było) nagle ustały mi wszystkie objawy. Ale jeśli masz je na zmianę w sensie raz tak a raz nie, to nie ma się czym martwić ;) po prostu powinny się pojawiać co jakiś czas :) A co do sprawdzania cycków, znam dobrze to uczucie bo w obecnej ciąży od początku sprawdzałam, czy nie zmiękły..

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie raz czuję, a raz nie. Ogólnie czuję się dobrze i mało ciążowo, ale w 1. ciąży takie dokuczliwe objawy zaczęły mi się po 8. tygodniu. Na pierwszym usg byłam nastawiona na najgorsze bo super się czułam, a było ok. Liczę, że nic złego się nie dzieje. Chcę być dobrej myśli :-)

    A na jakim etapie ustały Ci objawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 19:04

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 5 września 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 witaj :) to ja zalozylam ten watek bo obawialam sie ze nagle ustapily objawy. Zupelnie niepotrzebnie. Pare dni pozniej wszystko wrocilo i jest do tej pory. Nie martw sie, co do bolu piersi raz bola a na drugi dzien nic.. i tak mam na zmiane. Z mdlosciami roznie bylo, czasami mialam czasami nie. Ale teraz mam kazdego dnia, czasami wymiotuje caly dzien a czasami tylko rano. Naslenie jest rozne i niewiem od czego to zalezy. Glowa do gory i nie zamartwiaj sie na zapas. Beta pieknie rosnie, wszystko bedzie dobrze

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ