X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje opuchnięte kostki że noga aż boli
Odpowiedz

opuchnięte kostki że noga aż boli

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam problem (17 tc) od kilku dni mam tak opuchnięte nogi przy kostkach że jak kucnę to tak chodźby mi miały pęknąć jak balony. Da się coś na to poradzić? miałyście taki problem?? proszę doradźcie coś na ulgę , bo boli to przy chodzeniu :/


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja właśnie mam to samo.
    Od w skocznia na lol trymestr się zaczęło. Nawet palce u rąk i drewi ej a i pachną . Ja osobiście tylko staram się nogi unosić do góry jak leżę i schladzac . Ale jakoś ciągle puchnr . Nawet zaczęłam tyć trochę za dużo .musze porozmawiać z gin czy to normalne . , nocy jest najgorzej kiedy się obudze w nocy i mam sztywne palce. Tragedia

    monisia881
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zauważyłam że od miesiąc że co jakiś czas drętwieje mi lewa noga jakby mrówki mi po niej łaziły, i często przedostatni palec u lewej dłoni, nie wiem czy to normalne...


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz magnez? To może być tylko niedobór magnezu bo jak by nie było to dziecko zabiera z nas witaminy

    monisia881
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biorę kompleks witamin jest tam 150% normy


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to moze byc spowodowane zatrzymaniem wody w organizmnie stad tez puchniecie nasze .

    monisia881
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od jakiegos czasu mam to samo, a jestem w 23 tc. Mam nadzieje ze to przez te upały !!

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zejdzie po porodzie ;) Ja od połowy ciąży miałam opuchliznę, zaczęło się od rąk. Potem nogi jak balony i m.in. z tego powodu wywoływali poród wcześniej, bo doszło do tego, że jak przyłożyło się kciuk do brzucha czy do nogi, zostawał w niej odbity w postaci zagniecenia na minutę czy dwie :/ Dół brzucha był aż zdrętwiały od tej opuchlizny a stopy rwały z bólu... Zaczęło schodzić stopniowo zanim jeszcze ustąpiło mi znieczulenie po cesarce, ale całkowicie opuchlizna zeszła dopiero po 2 miesiącach od porodu :/

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerko, od paru dni mam podobne objawy jak Ty, z jedną różnicą - bolą mnie raczej kolana niż stopy i jest to tylko lekki ból zwłaszcza przy zginaniu. W jaki sposób doszło u Ciebie do wywołania porodu, czy najpierw robili Ci jakieś badania (jakie?), próbowali z tym walczyć, jak szybko decyzja o wcześniejszym porodzie? Możesz coś więcej opisać?

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij dużo wody, raz dziennie możesz sobie zaparzyć napar z pokrzywy (działa naprawdę świenie). I ogranicz sól. No i dużo leżenia z nogami w górze.

    Ewela87 lubi tę wiadomość

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ