X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Operacja piersi
Odpowiedz

Operacja piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z mam zdecydowała się na operację plastyczną piersi? Po ciąży i karmieniu aż żal patrzeć na moje

    Karpatia, Jagnam lubią tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam koleżankę która jest po i rewelacja. Mi też to przeszło przez myśl ale czy się zdecyduję, czas pokaże. Dzieci to takie małe pijawki :D wszystko z nas wyciągnęły :D

    Swoją drogą dobrze jest poczytac sobie o róznych metodach powiekszania piersi. W grę wchodzi nie tylko operacja.
    https://galeriapieknakazimierz.pl/80-2/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2021, 09:52

    Karpatia, Jagnam lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ