X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Okres, poronienie, implantacja?
Odpowiedz

Okres, poronienie, implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • matylda1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 marca 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni okres dostałam 7 lutego. 8 marca wykonałam test ciążowy - dwie kreski. 11 marca dostałam krwawienia (dość obfite, jak okres) do tego bóle podbrzusza (intensywne jak przy okresie, jednak trochę inny rodzaj bólu), bóle krzyża (dzień pierwszy). "Okres"" trwa nadal. Myślicie, że to było poronienie? Okres niby przypadł w terminie, ale nie miałam jak dotychczas PMS, dlatego wykonałam test. Już wariuje od myślenia bo długo się staramy. Wizytę u lekarza mam za tydzień.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ