X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje ogromny ból kręgosłupa
Odpowiedz

ogromny ból kręgosłupa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któras w ciazy miala ten problem? od czwartku jest coraz gorzej ze mna..przypuszczam ze to rwa kulszowa z lewej strony.. juz nie wiem co robic...jak siedze to jest ok, albo jak leze w pozycji embrionalnej..ale wyprostowana umieram, zamieram..sztywnieje i nie moge sie ruszac:(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:55

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam niestety podobne bóle... ból kości ogonowej i lędźwi... niestety lędźwia bolały mnie juz przed ciążą, wiec na to pewnie nic nie poradzę... musze chyba znaleźć jakiegoś ortopede, bo czasem jak leżę ból jest taki jakby mialo mi coś tam na plecach pękać :/

    A jeśli chodzi o ból kości ogonowej to mój gin powiedział, że takie bóle się zdarzają - nie każda kobieta je ma, ale jak już się trafia to zwykle sa do końca ciąży =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie strasznie boli w krzyżu :(od dziś w nocy :( termofor nic nie pomaga..Az lewa noga od str posladka boli:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam ostrzec,ponieważ u mnie potworny ból okażą się ostrym zapaleniem pecherza-groźnym dla dziecka,takze lećcie do lekarza jak Was cos boli,bo tu chodzi o dziecko.Musze łykać furagin.

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból lędźwi pojawiał się już przed ciążą, także raczej nie powinnam mieć powodów do obaw... zresztą informowałam o tym swojego prowadzonego gina i tez stwierdził, ze ból kości ogonowej w ciąży jest rzeczą normalną i z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa jest podobnie...

    Ogólnie jak najbardziej uważam, ze o każdym bólu trzeba i formować lekarza prowadzącego....

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ