X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Odchudzanie się po ciąży
Odpowiedz

Odchudzanie się po ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem po 2 ciąży, miesiąc po cc. Nie karmię. Muszę zrzucić dość dużo kg pomożecie od czego i jak zacząć

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcesz schudnąć czy zrobić sobie krzywdę? CC to bardzo poważna operacja choć wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy. Zacznij od zbilansowanej diety i spacerów , po ciąży pozamacicznej gdzie miałam pocięty brzuch jak po CC miałam zakaz ćwiczeń przez 6 miesięcy. Absolutnie żadnych ćwiczen siłowych przynajmniej do roku. Dopiero po roku od cc wszystko wraca na swoje miejsce. Idź do dobrego dieteteyka niech po wszystkich badaniach wypisze dla ciebie odpowiednia diete. Warto będzie sie rownież wczytac w profesjonalne pozycje książkowe o dietetyce. Jak tutaj https://pzwl.pl/Psychodietetyka,122829027,p.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2020, 11:20

  • sucharek85 Autorytet
    Postów: 1248 767

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britka wrote:
    Cześć jestem po 2 ciąży, miesiąc po cc. Nie karmię. Muszę zrzucić dość dużo kg pomożecie od czego i jak zacząć

    Zdrowa dieta, regularne posiłki, dużo wody, spacery z wózkiem i wizyta u dobrego fizjoterapeuty, który oceni stan miesni po ciąży i zaleci odpowiednie ćwiczenia.

    Mammisima88 lubi tę wiadomość

    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 28dpt ❤
    15.02.2020 Sara 👣 2990g, 53cm
  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie:

    zdrowa i zbilansowana dieta

    codzenna aktywność - kiedy mogę to idę do pracy zamiast jechać samochodem, mam do pracy pół godziny

    Jak również zapisałam się na elekrostymulację:

    https://www.intime20.pl/trening-ems

    Chodzę tutaj w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Bo widziałam efekty już po kilku sesjach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2022, 12:15

    Mammisima88 lubi tę wiadomość

  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. I u mnie to bardzo opooornie idzie, coś tam poćwiczę, chodzę z dzieckiem na spacery, staram się nie objadać, a jakoś te kg nie chcą iść w dół. TSH w normie ale od zawsze hashimoto. Jest dramat.

  • MartynaB Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe informacje.

  • Jodlova Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ