X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Obniżenie sie szyjki macicy
Odpowiedz

Obniżenie sie szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnielskieOczy Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. W 26 tc wylądowałam w szpitalu ponieważ okazało sie ze szyjka macicy obniżyła sie do 13mm. Byłam tam 10 dni, dostałam rożne zastrzyki, antybiotyki zeby nie miec skurczy oraz zeby wszystko "stanęło" w miejscu do bezpiecznego 34+0...
    W poniedziałek zacznę 28 tc.... Do 34 jest jeszcze kupę czasu i nieraz martwię sie czy uda mi sie "dotrzymać" i doczekać tej magicznej bariery gdy malenstwo bedzie mogło spokojnie przyjsc na swiat. Czy ktoras z was tez przez to przechodzi badz przechodziła? Czasami mam wrażenie ze cały swiat zwalił mi sie na głowę :(

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 22 lutego 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nie proponował Ci pessara? Jest wiele dziewczyn, którym w takiej sytuacji założono pessar i elegancko trzymają terminy a nawet niektóre przenaszają ciąże! :) musisz dużo leżeć żeby nie obciążać szyjki a gdyby pojawiły się skurcze to natychmiast szpital.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • AnielskieOczy Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nikt mi tego nie zaproponował ani nawet słowem sie na ten temat nikt nie odezwał.
    Dostałam tylko jakies lekarstwa ktore niby zapobiegają skurczom, ale musze jeszcze tyle wytrzymać ze boje sie ze cos moze pójść nie tak :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ