X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Obcinanie paznokci dzieciom
Odpowiedz

Obcinanie paznokci dzieciom

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 4 maja 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po jakim czasie pierwszy raz obcięłyście paznokcie swoim maluchom?

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 4 maja 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz obcięłam synkowi paznokcie ok 3tyg po porodzie, teraz (4mies) obcinam albo ścieram pilniczkiem codziennie, bo mu strasznie szybko rosną i drapie się w nocy.

    Niezbędne jest rownież kupienie odpowiednich nozyczek przeznaczonych specjalnie dla noworodków. Dostaniesz w tym sklepie:
    https://www.luxuryproducts.pl/golenie-i-depilacja-1.html
    fit393199i0ad9c8de1c648fa308efc69d0914892537ea8bc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 09:23

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 4 maja 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obcięłam zaraz po wyjściu ze szpitala, bo były bardzo długie i poszarpane, zwykłym obcinaczem do paznokci. Z dziecięcych nożyczek nie potrafiłam korzystać 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ