X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nystatyna w 2 tygodniu ciązy?
Odpowiedz

Nystatyna w 2 tygodniu ciązy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 23 października 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miała któraś z was ten problem? Jestem w 2 tyg ciąży i lekarz przepisał mi nystatynę dopochwowo,przyplątało mi sie jakieś grzybicze paskudztwo :/ jest tam napisane żeby nie przyjmować bez konsultacji lekarza ale martwię sie czy to odpowiednie dla mnie w tak wczesnym stadium ciąży, gdy nawet jeszcze niczego nie widać:(

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 24 października 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    większość leków ma napisane że albo nie stosować w ciąży albo żeby przyjmować po konsultacji z lekarzem. Jeśli nie ma wyjścia to musisz przyjmować ponieważ nieleczona infekcja w ciąży jest czasami bardziej niebezpieczna niż przyjmowanie niektórych leków.

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 25 października 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzieki,:)

    doczytałam że niektóre dziewczyny przyjmowały wiec sie mniej martwię i mam nadzieje że pomoże.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ