X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Nisko pecherzyk ciązowy
Odpowiedz

Nisko pecherzyk ciązowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 8 lipca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam osob co mialy nisko pecherzyk ciazowy w wczesnej ciazy ,,,napiszcie jak sie to U Was zakonczylo ? Bylo ok czy jednak mam czekac na najgorsze?

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam nisko na przedniej ścianie. Na pewno nie można współżyć, dźwigać do póki łożysko się nie wytworzy i nie pójdzie do góry.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 3 września 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na USG, też mam nisko umiejscowiony pęcherzyk ciążowy.
    Mam dużo odpoczywać i nie denerwować się.

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ